تاریخ ارسال : ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رسیدگی ۱۶هزار پرونده متخلفین در تعزیرات حکومتی مازندران

 مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از رسیدگی به ۱۶ هزار فقره پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد.

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، مهدی عباسی گفت: تعزیرات حکومتی سه وظیفه مهم و اساسی دارد که وظیفه سالم سازی محیط کسب و کار، بهبود فضای اشتغال و مهم‌ترین وظیفه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی که حساس‌ترین و خطیرترین وظیفه نیز است نظارت و کنترل دقیق و مستمر بر قیمت گذاری‌ها و سرعت بخشیدن در رسیدگی به پرونده‌ها و برخورد قاطعانه با متخلفین است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران ادامه داد: فلسفه ذاتی تعزیرات حکومتی رسیدگی فوری به پرونده می باشد و زمان رسیدگی به پرونده به ۱۵ روز رسیده است و بر این اساس از ابتدای سال تاکنون ۱۶ هزار و ۲۸ فقره پرونده تخلف صنوف به تعزیرات حکومتی ارسال شد که از این تعداد ۱۶ هزار و ۱۰۱ فقره آن رسیدگی و مختومه گردید.

عباسی خاطر نشان کرد: در این مدت ۱۰ ماهه متخلفین به مبلغ ۵۹ میلیارد و ۸۴۷میلیون و ۳۶۰ هزار و ۸۶۷ ریال جزای نقدی محکوم شدند .

مهدی عباسی گفت: در این مدت عدم درج قیمت با ۵ هزار و ۹۷۵ فقره ، گرانفروشی با ۳ هزار و ۷۴۳ فقره ، عدم ارایه فاکتور خرید ۱ هزار و ۸۵۰ فقره ،عدم صدور ۱ هزار و ۲۹۷ فقره ، کم فروشی با ۵۷۰ فقره ، تقلب ۳۳۵ فقره ، تداخل صنفی ۲۹۰ فقره، عرضه خارج از شبکه ۹۴ فقره بیشترین پرونده ها بوده و دیگر تخلفات در مراتب بعدی است .


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=39616

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.