تاریخ ارسال : ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رشد ۴۸ درصدی فعالیتهای تجاری در بنادر امیرآباد و نکاء

فعالیتهای تجاری بندر نفتی نکا با رشد ۱۰۴۰ درصدی از ۱۶ هزار و ۸۹۸ تن در سال گذشته به ۱۹۲ هزار و ۵۹۰ تن رسید .

از ابتدای سال جاری تا کنون فعالیتهای تجاری در بنادر شرق استان مازندران از رشد ۴۸ درصدی برخوردار بوده است.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبر ارسالی واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ، مهندس علی خدمتگزارمدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت : عملکرد بنادر امیرآباد و نکا از ابتدای سال جاری تاکنون با تخلیه و بارگیری یک میلیون و ۷۳۳ هزار و ۴۴۸ تن انواع کالاهای نفتی و غیرنفتی از رشد ۴۸ درصدی برخوردار بود .

مهندس علی خدمتگزار در ادامه گفت : از این میزان تخلیه انواع کالاها با رشد ۹۹ درصدی از ۷۳۰ هزار و ۴۶ تن در سال گذشته به یک میلیون و ۴۵۳ هزار و ۵۵۲ تن رسید .

وی همچنین به رشد ۳۳ درصدی عملیات تخلیه و بارگیری در بندر امیرآباد اشاره کرد و گفت : از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه میزان یک میلیون و ۵۴۰ هزار و ۸۵۸ تن انواع کالا در این بندر تخلیه و بارگیری شد .

رشد 48 درصدی فعالیتهای تجاری در بنادر امیرآباد و نکاء

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در ادامه به رشد چشمگیر فعالیتهای تنها بندر نفتی استان مازندران در ۷ ماهه نخست امسال اشاره کرد و گفت : در این مدت فعالیتهای تجاری بندر نفتی نکا با رشد ۱۰۴۰ درصدی از ۱۶ هزار و ۸۹۸ تن در سال گذشته به ۱۹۲ هزار و ۵۹۰ تن رسید .

مهندس علی خدمتگزار همچنین به رشد ۳۱۴ درصدی حمل ریلی در بندر امیرآباد اشاره واز  جابه جابی  ۴۴۷ واگن در این بندر خبر داد .وی همچنین به رشد ۲۷ درصدی حمل جاده ای از ابتدای سال جاری تا کنون اشاره و از تردد ۷۱ هزار و ۵۱۵ دستگاه کامیون جهت حمل انواع کالاهای تجاری به اقصی نقاط کشور خبر داد .

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72351

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.