تاریخ ارسال : ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رضائیان به ترکیه برگشت

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس امشب برای فسخ قرارداد راهی ترکیه خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، رامین رضاییان امروز در صفحه اینستاگرامش نوشت: مهربونا من امشب دارم میرم ترکیه تا الانم منتظر آقای طاهری بودم چون قرار بود تماس بگیرند تا بتونیم صحبت کنیم که بدونم نظرشون چیه در موردم تا منم با خیال راحت میرفتم برای فسخ چون یک درصد اونا بخوان لج کنن من تکلیفمو تو ایران با پرسپولیس میدونستم. با این حال دلو میزنم به دریا به عشق شماها هر جوری شده میرم فسخ میکنم حتی اگه پولی بدم ایرادی نداره دعا کنید برایم مثل همیشه تا انشاالله منم بتونم فردا فسخ خود را بدون هیچ مشکلی بگیرم با جلسه ای که با باشگاه ریزه اسپرت ترکیه دارم. عزیزانم دیروز ما با اقای ترکاشوند راجب هیچ شرطی صحبت نکردیم یک شرطی بود که ربط به قراردادم نداشت ازتون خواهش میکنم به خیلی از شایعات توجه نکنید. خیلی دوستون دارم. من میخوام ثابت کنم دوستون دارم و قلبم با شماس پرسپولیسیای با عشق ولی امیدوارم اقایونم کمکم کنند نه اینکه اعدامم کنند.

در میان صحبت های رضاییان سه نکته قابل توجه وجود دارد. نکته اول این که رضاییان یک بار چند روز قبل هم پستی منتشر کرده و اعلام کرده بود موفق شده قراردادش با ریزه اسپور را فسخ کند که تصویر آن را در زیر مشاهده می کنید.

نکته دوم اینکه رضاییان گفته باشگاه پرسپولیس هیچ شرطی برای او نگذاشته اما خود همین بازیکن در مصاحبه روز گذشته اش پس از جلسه با ترکاشوند معاون باشگاه پرسپولیس اعلام کرد از او درخواستی غیرمنطقی داشته اند و نباید او را اعدام کنند، که منظور این بازیکن چیزی جز پیشنهاد تمدید سه ساله قرارداد از سوی باشگاه نبوده است.

و نکته سوم و پایانی این که رضاییان دیروز پیش از رفتن به جلسه با ترکاشوند اعلام کرد باشگاه پرسپولیس تا به حال هیچ تماسی با خود او و یا نماینده اش نداشته است در حالی که بعدازظهر همان دیروز برای مذاکره به باشگاه پرسپولیس رفت. به نظر می رسد این حرف رضاییان چندان درست نباشد چرا که نماینده رضاییان کسی است که مدیربرنامه های چندین نفر از بازیکنان پرسپولیس است و هر روز بر سر مسائل مختلف با باشگاه در ارتباط است و اینکه صحبتی با باشگاه درباره رضاییان نشده باشد بعید به نظر می رسد. بعد از بازگشت رضاییان به ایران این صحبت مطرح شد که فسخ قرارداد رضاییان با ریزه اسپور و بازگشت او به ایران درپی هماهنگی و مذاکرات پشت پرده با باشگاه پرسپولیس بوده است و به نظر می رسد رضاییان با این اظهار نظر خواسته این گمانه زنی را از بین ببرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22046

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.