تاریخ ارسال : ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۰۲:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رفتار شرم‌آور اروپایی‌ها با زنان پناهجو

انتشار فیلمی از رفتار تحقیرآمیز و شرم‌آور برخی از اروپائیان با پناهجویانی که از جنگ ها و ناآرامی های خاورمیانه گریخته‌اند، اعتراض کاربران شبکه‌های اجتماعی و فعالان اجتماعی را برانگیخت.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،به تازگی فیلمی در فضای مجازی منتشر رفتار شرم‌آور اروپایی‌ها با زنان پناهجو
شده است که گروهی از طرفداران تیم فوتبال آیندهوون هلند پیش از بازی این تیم با تیم آتلتیکو مادرید اسپانیا، در محوطه بیرونی یکی از قهوه خانه های شهر مادرید نشسته بودند و برای تمسخر و خُرد کردن شأن و منزلت پناهجویان زن خاورمیانه، مقداری پول را روی زمین می اندازند تا این زنان برای برداشتن پول ها از روی زمین به سوی آنها بِدَوَند.

اقدام توهین آمیز و نژادپرستانه طرفداران تیم آیندهوون که در منطقه معروف “مایور” شهر مادرید نشسته بودند، بیانگر برخورد نژادپرستانه برخی از اروپایی ها با مهاجران و پناهجویان است؛ اقدامی که با اعتراضات گسترده در شبکه های اجتماعی مواجه شده است.

کاربران شبکه های اجتماعی از سازمان های حقوق بشر خواسته اند که برای رسیدگی به امور مهاجران و پناهجویان تلاش کنند و کشورهای اروپایی نیز به حقوق آنها احترام بگذارند و با آنها انسانی برخورد کنند.

تصاویر و فیلم منتشرشده از این برخورد غیرانسانی نشان می دهد که زنان مهاجر احتمالاً اتباع کشورهای عربی هستند.

این فیلم تأسفبار نشان می دهد که طرفداران تیم آیندهوون، چگونه در قلب اروپا و در مقابل چشمان مدعیان دروغین حقوق بشر، با شیطنت و خنده های تمسخر آمیز، زنان پناهجو را مورد تحقیر و توهین قرار می دهند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13360

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.