تاریخ ارسال : ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رفت و آمدهای متعدد ارتش و سپاه

خبرآنلاین: دیدارهای فرماندهان بلندپایه ارتش و سپاه در چند ماه موخر فشرده تر از قبل دنبال می شود؛ دیدارهایی اتخاد گرایانه.

  دیدار سرلشکر موسوی با سردار جعفری جدیدترین کوشش مقام های نظامی کشور برای افزایش سازگاری میان ارتش و سپاه هست. قبل از آن نیز دیدارهایی در سطوح پایین تر انجام شده بود. دیدارهایی با یک ترجیع بند. « »

هم آوایی ارتش و سپاه؛ از تنشهای منطقه ای تا آشفتگی های داخلی
تاکید بر همبستگی و معیت دو بال کلیدی قسمت نظامی کشور یعنی سپاه و ارتش تنها به سبب وضع منطقه و تحت تاثیر داعش، متحدان امریکا در خلیج فارس و … شاهد آن همین زلزله موخر در کرمانشاه و کارهای مشترک ارتش و سپاه هست.

رزمایش ها و دیدارهای اتخاد گرایانه نظامی ها

ارتش و سپاه در آن سانحه ناگوار به تلقی سردار شریف سخنگوی سپاه پاسداران همچون یک ید واحده عمل کرده و خدمت رساندند و ثابت گردید که معیت و همبستگی این دو نیرو چه زمان و چه طور موثر می باشد. لزوم این همبستگی در ماه های موخر اکثر از هر زمان دیگری احساس شده و شاهدیم که مقام های و مدیران چگونه برای تحقق این ارزشمند می کوشند.

مثال اش همان هنگامی هست که امریکایی ها سخن از تحریم سپاه می زدند و نگاه کردند که چگونه از ارتش گرفته تا دولت پشت سپاه ایستاده اند. دو رزمایش «حیدر کرار» و «محرم» و رژه جنگنده های ارتش و سپاه در بندرعباس نیز مصداق عملیاتی کوشش نمایش این همبستگی بود.

دیدار ارزشمند حسن روحانی ریاست جمهور با فرماندهان ارشد سپاه را نیز باید به لیست این کوشش ها اضافه کرد چون آن دیدار ثابت نمود که دولت دوازدهم نیز به اندازه نیروهای مسلح شرایط را فهم کرده و طریق معیت با ارکان نظامی کشور را انتخاب کرده هست. روشن هست که لزوم این مشارکت ها در ماه های موخر به مقام های ارشد کشور الهام نشده هست. .. فرماندهان ایرانی در ارتش و سپاه تجربه دفاع مقدس را داشته به تاکنون به سبب دارند که معیت ارتش و سپاه چگونه عملیات هایی مانند شکست حصر آبادان، فتح المبین، بیت المقدس، فاو و .

فرماندهان ارشد در ارتش و سپاه پاسداران این لزوم را مطلوب می دانند و دیدارهای موخر این را ثابت می کند…)در سه ماه سابق اشاره شده است؛ رفت و آمدهای متعدد ارتش و سپاه رفت و آمدهای متعدد ارتش و سپاه  رفت و آمدهای متعدد ارتش و سپاه  رفت و آمدهای متعدد ارتش و سپاه 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77203

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.