تاریخ ارسال : ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رفع محرومیت های کردستان نیازمند “عزم و عزم جهادی” هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از مریوان،

وی با اظهار اینکه تمام مردم، مدیران، نیروهای نظامی و انتظامی به‌ویژه سپاه پاسداران در پی توسعه استان می باشند، اظهار کرد: نباید همه در انتظار دولت باشند لکن لازم هست با همکاری در طرح‌های موجود راه توسعه همه جانبه کردستان را اکثر از پیش مهیا کنیم.

اعتبارات دولتی پاسخگوی برطرف محرومیت‌های بالای استان کردستان نیست

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اهتمام کرد: اعتبارات دولتی پاسخگوی برطرف محرومیت‌های بالای استان کردستان نیست و مستلزم آن همکاری هرچه خوب تر و زیادتر مردم در این زمینه هست چراکه با حضور مردم روند توسعه اکثر از گذشته فراهم می‌شود.

وی با اشاره به محرومیت‌های منطقه های متفاوت استان در زمان رژیم استبداد شاهنشاهی عنوان نمود: کارهای و کارهای مطلوبی بعد از انقلاب اسلامی در راستای توسعه بخش‌های متفاوت من جمله در زمینه‌های عمرانی و فرهنگی کردستان انجام شده هست.

این صحیح نیست که بگوییم هیچ کاری در کردستان صورت نگرفته است

سردار رجبی اضافه کرد: این صحیح نیست که بگوییم هیچ کاری صورت نگرفته چراکه کارهای ارزنده و شایسته‌ای از سوی دولت برای مردم این استان انجام شده هست اما لازم هست عنوان نمود اگر همکاری مردم نباشد در هیچ دولتی نمی‌توان شاهد روند روبه رشد توسعه بود.

وی کردستان را یکی از استان‌های محروم در زمان طاغوت عنوان و اظهار کرد: بعد از نابود شدن رژیم شاهنشاهی مهم‌ترین پیام انقلاب، جاری ساختن اغراض انقلاب در حوزه‌های فرهنگی، عمرانی، سازندگی و دیگر بخش‌های مربوط با زندگانی مردم به‌ویژه در منطقه های محروم بود.

هدف فعالیت جهاد سازندگی عرضه خدمات به روستاهای محروم کردستان است

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان هدف فعالیت جهاد سازندگی را عرضه خدمات در روستاها به‌ویژه روستاهای منطقه های محروم عنوان نمود و اظهار کرد: امروزه جهاد سازندگی فعالیت‌های وسیع و قابل قبولی در حوزه‌های تندرستی، فرهنگی و عمرانی انجام داده هست.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اظهار کرد: با در نظر گرفتن میزان عقب‌ماندگی استان کردستان پیش از انقلاب و جنگ تحمیلی عراق بر علیه ایران و علاوه بر این حرکت‌های اشرار و گروهک‌های معاند کومله و دمکرات علت گردید که زیادتر ابزارها موجود را صرف مبارزه با تهدیدات موجود کنیم و این فرصت‌های سازندگی را به هدر داد.

وی اظهار کرد: امروزه برای برطرف محرومیت‌های استان کردستان نیازمند ارادهی جهادی و کارهای میانبری هستیم چراکه اگر بخواهیم همچنان هم پای سایر استان‌های کشور حرکت کنیم، مشکلات گذشته همچنان باقی می‌ماند.

دولت یک تنه توان برطرف محرومیت‌های موجود در کردستان را ندارد

سردار رجبی اضافه کرد: دولت یک تنه توان برطرف محرومیت‌های موجود در استان را ندارد در نتیجه تمام مردم لازم هست همراه و همگام با مدیران برای برطرف این معضلات و مشکلات موجود قدم‌های مطلوبی را برداشته و برای توسعه کردستان پیش‌قدم گردند.

وی اظهار کرد: مردم همراه با بخش شخصی و همگام با نهادهای انقلابی و دولتی می‌بایستی هماهنگ و بر برپایه برنامه‌ریزی پای کار آمده و با هماهنگی‌های لازم برای برطرف محرومیت‌های موجود قدم بردارند.

"همراهی مردم با مدیران نظام" مستلزم نیل به توسعه همه جانبه کردستان است

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان با اشاره به اینکه اگر مردم و مدیران بتوانند با هماهنگی‌های لازم و طبق برنامه‌ریزی فعالیت کنند در سه سال آینده تمام محرومیت‌های بخش سرشیو مریوان برطرف می‌شود، عنوان نمود: مستلزم نیل به توسعه همه جانبه و برطرف محرومیت‌های موجود «همراهی مردم با مدیران نظام» هست.

سپاه کردستان در پی اجرای طرح‌های زود بازده اشتغالزایی است

سپاه کردستان برای برطرف مشکلات طبق "نیاز و خواسته‌های مردم" حرکت می‌کند

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با تاکید بر اینکه در پی ایجاد گفتمان همکاری در حوزه محرومیت‌زدایی روستاهای استان هستیم، اضافه کرد: طبق احتیاج و خواسته‌های مردم در راستای برطرف مشکلات و موانع نیل به توسعه حرکت خواهیم نمود.

وی دنبال کرد: طرح‌های محرومیت‌زدایی در استان کردستان طبق اولویت‌بندی اجرا می‌شود و کارهای این حوزه نیز به‌صورت همکاریی با مردم، خیرین و دولت همراه با کمک‌های سپاه پاسداران به‌عنوان نیروهای انقلابی و خادم مردم انجام خواهد گرفت.

محرومیت‌زدایی ۵ دهستان شهرستان مریوان هدف سپاه کردستان است

سردار رجبی اهتمام کرد: در راستای محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران ۵ دهستان شهرستان مریوان در اغراض این امر قرار گرفته‌اند و لازم هست عنوان نمود که کارآمدی، ادارات و علاقه‌مندی و دنبال کنندهی سپاه پاسداران از ظرفیت‌های زیاد ارزشمند در راستای محرومیت‌زدایی به شمار می‌آیند.

وی با اظهار اینکه یکی از مهم‌ترین اغراض سپاه در حوزه محرومیت‌زدایی «توانمندسازی» در روستاهای موجود هست، اظهار کرد: فعالیت‌های سپاه پاسداران تنها به حوزه عمرانی مربوط نمی‌شود لکن در سایر حوزه‌های موجود نیز لازم هست روستائیان به توانمندی کامل برسند.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان اظهار کرد: ارائه هرچه خوب تر و زیادتر حجم روستاهای موجود و رسیدگی به حوزه پاکیزگی این روستاها با هدف توسعه صنعت گردشگری به‌عنوان یکی از راه‌های ایجاد اشتغال و پر درآمدترین صنعت‌های موجود «امری ضروری» هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79899

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.