تاریخ ارسال : ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رقابت اصولگرایان بابلسر برای یک صندلی مجلس!

فعالیت گسترده ولی‌الله نانوانکناری که دوره قبل فقط تنها چندصد رای از نجف‌نژاد کمتر آورد از یک سو و آرای بالای مردم فریدونکنار به نانواکناری و اقبال کم نجف‌نژاد در فریدونکنار از سوی دیگر نشان می‌دهد که مدیرعامل باشگاه استقلال نمی‌تواند به راحتی به مجلس دهم چشم امید داشته باشد.

به گزارش شلمچه نیوز، با نزدیک شدن به اسفندماه، تب انتخابات مجلس هر روز در بابلسر گرم‌تر می‌شود. از گوشه و کنار ۹ اسم برای حضور جدی در انتخابات در بابلسر مطرح می‌شود. در این بین، نام سه اصولگرا به چشم می‌خورد که کفه ترازو آنها از ۶ نامزد احتمالی دیگر سنگین‌تر است. مقداد نجف‌نژاد، ولی‌الله نانواکناری و علی‌اکبر غلامیان سه اصولگرای بابلسری هستند که حضور آنها در انتخابات مجلس دهم قطعی است. 

مقداد نجف‌نژاد که تاکنون در چهار دوره توانسته نظر مردم حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار را برای حضور در مجلس جلب کند، در این دوره کار بسیار سختی خواهد داشت.

T1_NPic_1447444792

فعالیت گسترده ولی‌الله نانوانکناری که دوره قبل فقط تنها چندصد رای از نجف‌نژاد کمتر آورد از یک سو و آرای بالای مردم فریدونکنار به نانواکناری و اقبال کم نجف‌نژاد در فریدونکنار از سوی دیگر نشان می‌دهد که مدیرعامل باشگاه استقلال نمی‌تواند به راحتی به مجلس دهم چشم امید داشته باشد.

 

اما سیدعلی‌اکبر غلامیان که از حدود یک سال پیش فعالیت‌های خود را برای حضور در انتخابات مجلس آغاز کرده است، چهره جوانی است که رقیبی جدی برای نجف‌نژاد و نانواکناری خواهد بود.

 

وی که بر اصولگرا بودن خود مصر است، فعالیت گسترده‌ای نیز در شبکه‌های اجتماعی دارد. جوانی مستعد، باتجربه و با سوابقی درخشان در بخش‌های علمی و مدیریتی که به گفته افراد آگاه در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار، باتوجه به شرایط خاص حوزه انتخابیه در این دوره از شانس بالایی برای پیروزی در انتخابات مجلس دهم برخوردار است.

 

داماد ابوطالب شفقت استاندار اسبق مازندران و معاون فعلی وزیر دفاع، کارشناس ارشد رشته مهندسی صنایع گرایش مهندسی سیستم‌های اقتصادی-اجتماعی از دانشگاه علم و صنعت تهران است.

 

وی درحال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور مازندران است و تاکنون بیش از ۲۰ مقاله در زمینه‌های اقتصاد، کارآفرینی، مهندسی، مدیریت و تولید در مجلات معتبر، همایش‌های ملی و بین‌المللی به ثبت رسانده است.

 

در رزومه کاری وی عضویت در هیات مدیره و قائم مقامی شرکت رایان سایپا، عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری کارکنان سایپا، مدیرعاملی شرکت تجارت الکترونیک سایپا کارت، مدیریت جشنواره بین‌المللی آخرین منجی، مدیریت روزنامه ایران در استان مازندران، عضویت در مرکز رشد و فناوری اطلاعات شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، عضویت در گروه مشاوران جوان شهردار تهران، عضویت در گروه مشاوران جوان رئیس جمهور، مشاور استاندار مازندران، نماینده ویژه استاندار در امور صنعت، دبیر کارگروه ساماندهی فعالیت‌های اقتصادی روستا در قالب بنگاه‌های اقتصادی مازندران، عضویت در شورای ادارای استان مازندران، عضویت در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مازندران، عضویت در کارگروه آمار و فناوری اطلاعات استانداری مازندران و عضویت در کارگروه آموزش و پژوهش استانداری مازندران به چشم می‌خورد.

 

باید منتظر ماند و دید که آیا اصلاح‌طلبان حوزه انتخابیه بابلسر و فرویدونکنار که تاکنون فعالیت کم‎رنگی برای حضور در انتخابات مجلس دهم داشته‌اند، خواهند توانست در ماه‌های باقیمانده تا انتخابات با این مثلث قدرتمند اصولگرایان وارد رقابت شوند یا خیر.

 

مشهدسر


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5602

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.