تاریخ ارسال : ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رهبر کرۀ شمالی همسرش را اعدام کرده است؟

روزنامه دیلی تلگراف انگلستان گزارش داد که همسر کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، از ۷ ماه قبل در انظار عمومی ظاهر نشده است.

آیا رهبر کره شمالی همسرش را اعدام کرده است؟ (اصلاح شده)

به گزارش شلمچه نیوز، این روزنامه افزود که این موضوع امکان دارد نشانه بی ثباتی در پیونگ یانگ، حاملگی همسر کیم یا اختلاف این دو با یکدیگر باشد.
دیلی تلگراف به نقل از خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی نوشت که خانم ری آخرین بار روز ۲۸ مارس امسال همراه همسرش در بازدید علنی به یک منطقه تجاری جدید و مجتمع بیمارستانی در پیونگ یانگ رفته بود.
این روزنامه نوشت که خانم ری به عنوان بانوی اول کره شمالی از سال ۲۰۱۲ همواره هنگام بازدید کیم از کارخانجات، بیمارستان ها و مجتمع های تفریحی در کنار همسرش ظاهر می شد.  تصاویر وی در رسانه های دولتی در ۲۲ مناسبت در سال ۲۰۱۳ میلادی و ۱۵ بار در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود اما در سه ماه اول امسال فقط سه بار تصویر وی منتشر شد. از آن زمان تا کنون نیز تصویر وی مشاهده نشده است.
این گزارش حاکیست که امکان دارد ری سول جو، همسر رهبر کره شمالی، به نوعی باعث عصبانیت، کیم یو جونگ ،خواهر همسرش، شده باشد که تصویر وی به شکلی روز افزون به عنوان میراث خوار قدرت و نفوذ برادرش منتشر شده و مدتی قبل مدیر سازمان تبلیغات این کشور شده است.
روزنامه تصریح کرد: «همچنین، امکان دارد عدم ظهور ری در ملاء عام به خاطر حفاظت شدید از وی باشد».
همچنین توشیمیتسو شیجیمورا، استاد دانشگاه واسیدا در توکیو که متخصص بررسی مسائل رهبران کره شمالی است، گفت که نشانه هایی تایید نشده وجود دارد که حاکیست ری بسیار به جانگ سونگ تایک عمو و معلم رهبر کره شمالی نزدیک بوده است. تایک در دسامبر ۲۰۱۳ به اتهام اقدام علیه وحدت حزب حاکم در این کشور اعدام شد.
شیجیمورا تصریح کرد که امکان دارد علل دیگری مانند حاملگی یا اختلاف میان رهبر کرۀ شمالی و همسرش در غیبت او مؤثر بوده باشد.

العالم


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28189

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.