تاریخ ارسال : ۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۰۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

روابط عمومی آبفاشهری مازندران در بخش انتشارات به مقام نخست دست یافت

در هفتمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر صنعت آب و فاضلاب کشور، روابط عمومی آبفاشهری مازندران در بخش انتشارات حائز رتبه اول و موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره از سوی مدیرعامل آبفای کشور شد.

 

به گزارش  شلمچه نیوز به نقل از شرکت آبفاشهری مازندران، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت ضمن اعلام خبر بالا افزود:  در این جشنواره فعالیتها وعملکردهای روابط عمومی ها را  در بخشهای ارتباطات( ارتباط با رسانه ها و درون و برون سازمانی)- مطالعات اجتماعی( افکار سنجی)- انتشارات- آموزش همگانی ، مدیریت مصرف و تبلیغات – مدیریت و برنامه ریزی مورد بررسی قرار داد.

بهمن آذرمنش با بیان اینکه فراخوان این دوره از جشنواره بهمن سال گذشته به روابط عمومی های صنعت آب وفاضلاب  ارسال شد، تصریح کرد: بعد از ارزیابی های صورت گرفته توسط داوران، روابط عمومی آبفای شهری مازندران در بخش انتشارات رتبه اول را در بین روابط عمومی های آب وفاضلاب کشور به دست آورد.

گفتنی است در متن لوح تقدیر هفتمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر صنعت آب و فاضلاب کشور که به مدیر روابط عمومی آبفای شهری مازندران اهدا شد، آمده است:

رشد و توسعه صنعت بزرگ آب و فاضلاب، مدیون تلاش بی وقفه و بی دریغ مدیران و متخصصانی است که دانش، تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند.

بدینوسیله ضمن تبریک به مناسبت کسب مقام اول در بخش انتشارات در هفتمین جشنواره انتخاب روابط عمومی های برتر صنعت آب و فاضلاب و تقدیر از تلاش های تحسین برانگیز شما، توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=71157

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.