تاریخ ارسال : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

روابط عمومی هاعنصراصلی پیشرفته رسازمانی محسوب می شوند

مدیرعامل آبفاشهری مازندران به مناسبت فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: اهمیت جایگاه روابط عمومی در دورانی که اطلاع‌رسانی درهمه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت، پیشرفت و دوام سازمان‌ها به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌هاوابسته است.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران،  مهندس ذاکری، ضمن بیان اینکه روابط عمومی خلاق و کارآمد یکی ازابزارهای قوی درمدیریت صحیح و اثرگذار نقش دارد، افزود: روابط عمومی مسئولیت خطیری درفرآیند دسترسی مدیران وا فکارجمعی کارکنان دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، بهعنوان نهادی که میتواند به صورت نظاممند، برنامه ریزی شده وسنجیده درراستای ایجاد،حفظ وگسترش تعامل و تفاهم مدیران باکارکنان اقدام کند، بسیارحائزاهمیت است.

وی با تاکید بر اینکه کارروابط عمومی تسهیل وخدمت به مدیریت است نه مدیر، افزود: به همین منظوربایدبه روابط عمومی وکارکردهای آن، بهترو منطقی ترنگاه کرد دراینصورت است که روابط عمومی می‌تواند درسازمان موفق عمل نماید.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، ادامه داد: روابط عمومی برسه محور آگاه سازی،اعتماد و مشارکت آفرین و تبادل اندیشه بنا شده است، لذا فرضیه پردازی، آیندهن گری، بحران شناسی، انسجام، نشاط، اطلاعیابی، اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و اعتبارآفرینی کلیدهای رمزموفقیت دراین عرصه به شمار می روند.

مهندس ذاکری ادامه داد: انتظار می رود با توجه به گستردگی فعالیتهای روابط عمومی، در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام وعمل این بخش نیز بتواند نقش موثر خود را در ایجاد  وترویج اقتصاد مقاومتی به خوبی ایفا نماید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16822

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.