تاریخ ارسال : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

روایتی از اختلاف محمود پاکنیت با یک کارگردان کارنابلد/سینمای ایران پول پرست شده است

محمود پاک نیت بازیگر تئاتر،سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد فعالیت های خود در عرصه هنر اظهار کرد: بازی در سریال “شبکه” محمود پاک نیت بازیگر تئاتر،سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد فعالیت های خود در عرصه هنر اظهار کرد: بازی در سریال “شبکه” به کارگردانی احمد معظمی و ابوالفضل صفری را به اتمام رساندم اما فیلمبرداری اثر ادامه دارد.

وی اضافه کرد: “باغ بی روزنه” نام  فصل اول سریال “شبکه” “شبکه”

این بازیگر به ناراحتی که در طول دوران بازیگری برایش رقم خورد اشاره و اظهار کرد: با کارگردانی که حس می کند همه چیز بلد هست از انجایی که هیچ نمی داند و حاضر نیست برای کار خرج کند کار کرده ام و واقعا اعصابم بهم ریخت.

پاک نیت در مورد تامین کنندگان و نقششان در تولید یک اثر توضیح داد: در حال حاضر تامین کنندگان متوجه گردیدند که برای خوب تر شدن هر کاری لازم هست هزینه کرد و کارگردانی پذیرفت که کار را بلد باشد و خیالش راحت باشد که اثر مطلوب از آب در می آید و بیننده از آن استقبال می نماید.

وی با اشاره به باز پس گیری نقش پیشنهاد شده به بازیگران از طریق تامین کننده یا کارگردان اضافه کرد: کارگردان و تامین کنند’گانی وجود دارند که نقش را از بازیگر پس از دادن به او می گیرند. هنگامی نخستین سکانس با حضور بازیگر ضبط می گردد برای تامین کننده هزینه دارد مگر این که بازیگر بگوید من جلوی دوربین نمی آیم یا تامین کننده احساس کند استفاده از این بازیگر به زیانش هست، این نوع می گردد که بازیگر دیگری انتخاب می کند که این مساله کم دیده می گردد. هنگامی یک بازیگر در یک سکانس بازی کرد توان ندارد بگوید نمی آیم حتی اگر نتواند همکاری با عوامل دارا باشد.

بازیگر “یوسف پیامبر” بازیگر “یوسف پیامبر” به دستمزدهای بالا در بین بازیگران اشاره و گفته بود: بازیگرانی که اظهار می کنند ستاره سینما هستیم یا ستاره یک اثر هستیم آن مقدار از دیدگاه پولی برای تامین کننده سودآوری دارند که هزینه سنگین خرج کنند.

نمی دانم تا چه زمانی این وضع ادامه خواهد داشت و چه اتفاق خواهد افتاد بویژه که قابل حدس هم نیست، مگر این که کسانی مانند تامین کننده و کارگردان در راس امور تولید، به کیفیت کار خود ارزش دهند، در این صورت بازار پول پرستی و آوازه جمع خواهد گردید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79351

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.