تاریخ ارسال : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

روایت تهیه کننده سرو زیر آب از طاقت فرسا بودن کار در سینمای دفاع مقدس

 حامد حسینی تهیه کننده “سرو زیر آب” در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد فیلم های جشنواره سی و ششم فیلم فجر اظهار کرد: “مغزهای کوچک زنگ زده” به لحاظ کارگردانی، تدوین و بازی بازیگران فیلم قابل قبولی هست؛ “تنگه ابوقریب ”  حامد حسینی تهیه کننده “سرو زیر آب” در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد فیلم های جشنواره سی و ششم فیلم فجر اظهار کرد: “مغزهای کوچک زنگ زده” به لحاظ کارگردانی، تدوین و بازی بازیگران فیلم قابل قبولی هست؛ “تنگه ابوقریب ” جلوه های مخصوص عالی داشت.

وی در مورد بازی بازیگران در این جشنواره اظهار کرد: نوید محمدزاده در “مغزهای کوچک زنگ زده” و سعید آقاخانی در “کامیون” بازی های خوبی داشتند و علاوه بر این از بازی جواد عزتی در “تنگه ابوقریب” وی در مورد بازی بازیگران در این جشنواره اظهار کرد: نوید محمدزاده در “مغزهای کوچک زنگ زده” و سعید آقاخانی در “کامیون” بازی های خوبی داشتند و علاوه بر این از بازی جواد عزتی در “تنگه ابوقریب” بسیار خوشحالم.

روایت تهیه کننده سرو زیر آب از طاقت فرسا بودن کار در سینمای دفاع مقدس/ژانر دقاع مقدس را با نگاه صنعتی جلو ببریم/////////////////////سه شنبه
این تهیه کننده به حضور جوانان در آثار جشنواره سی و ششم فیلم فجر اشاره نمود و اضافه کرد: تلفیق پیشکسوتان و جوانان در کنار هم خوب هست. چهره های جذاب از لحاظ بازیگری شناسایی گردند و به آنان اعتماد گردد. بازیگران بسیار خوبی در عرصه تئاتر داریم. علاوه بر این در فیلم های کوتاه بازی بعضی از بازیگران را دیده ام و متوجه آن شده ام که مردم ناشی از آنان می باشند. اگر بازیگر پیشکسوت در کنار بازیگران جوان قرار گیرد، جابه جایی استعدادها و مهارت ها به بازی های خوب تر و پیشرفت این عرصه کمک می کند.

حسینی دنبال کرد: حضور پیشکسوتان کنار جوانان ترکیبی از دو نسل بازیگری را فراهم می کند و این مسئله برای بیننده جذاب می باشد و توان دارند به بازیگری کمک کنند.

وی در مورد دشواری های ساخت فیلم در سینمای دفاع مقدس تصریح نمود: کار در عرصه دفاع مقدس طاقت فرساست چون یک تاریخ را عکس می کند اساس پژوهش آن زمان‌بر هست.

روایت تهیه کننده سرو زیر آب از طاقت فرسا بودن کار در سینمای دفاع مقدس/ژانر دقاع مقدس را با نگاه صنعتی جلو ببریم/////////////////////سه شنبه
حسینی در مورد اینکه آیا فیلم دفاع مقدس استعداد تولید در بخش خصوصی دارد یا خیر، توضیح داد: فیلم دفاع مقدس را میتوان در بخش خصوصی تولید کرد به شرطی که نگاه صنعت سینما را نسبت به آن دارا باشیم. سینما دفاع مقدس باید ظرفیت استانداردهای سینما را از لحاظ درام و بازی داشته باشد و پژوهش قوی بر روی آن صورت گیرد.  سرمایه گذار اگر فکر کند که فیلم دفاع مقدسی نمی فروشد وارد سرمایه گذاری برای تولید آن نخواهد گردید اما اگر یک سری استانداردهای سینما را در زمینه صنعتی کردن آن رعایت کنیم امکان پذیر اما زمان بر هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=87594

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.