تاریخ ارسال : ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

روحانی به مازندران می رود

ربیع فلاح استاندار مازنداران از سفر رئیس جمهور به این استان خبر داد و گفت: کاروان تدبیر و امید یکشنبه آینده ۱۹ مهرماه به ساری سفر خواهد کرد.
به گزارش مهر ربیع فلاح استاندار مازنداران از سفر رئیس جمهور به این استان خبر داد و گفت: کاروان تدبیر و امید یکشنبه آینده ۱۹ مهرماه به ساری سفر خواهد کرد.

استاندار مازندران با اشاره به برنامه ها و دیدارهای رئیس جمهور در این سفر، گفت: دیدار عمومی با مردم استان مازندران در ورزشگاه شهید متقی ساری، دیدار با علما، ایثارگران و برگزیدگان، شرکت در جلسه توسعه و سرمایه‌گذاران و نشست شورای اداری، از جمله برنامه‌های رئیس جمهور در این سفر است.

جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان مازندران روز شنبه هفته جاری به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور تشکیل شد.

بررسی نهایی طرح ها و برنامه های دولت یازدهم برای پیشرفت و آبادانی استان مازندران بویژه در بخش های سدسازی، مدیریت آبهای سطحی، راه، کشاورزی، دامداری، محیط زیست، توسعه گردشگری، تکمیل پروژه های ورزشی و پزشکی و درمانی، از جمله محورهای این نشست بود.

رییس دفتر رییس ‌جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، معاونان رییس جمهوری و روسای سازمان های مدیریت و برنامه ریزی کشور، حفاظت محیط زیست، میراث فرهنگی و بنیاد شهید و وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفاع، ‌ نیرو، ورزش و جوانان، دادگستری، جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی و رییس کل بانک مرکزی، دستیار ویژه رییس جمهوری، معاون وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و استاندار مازندران از جمله شرکت کنندگان این جلسه بودند.

همچنین در این نشست بر توسعه بخش دامپروری و کشاورزی، تصفیه فاضلاب و تسریع در حل مشکلات زیست محیطی استان مازندران تاکید شد.

سفر به مازندران بیست و دومین سفر استانی رئیس جمهور است. بیش از این رئیس جمهور به استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، کردستان، کرمان، گیلان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گلستان، آذربایجان شرقی، اردبیل،زنجان، بوشهر، قم، غرب استان تهران، جنوبی استان تهران، همدان و لرستان سفر کرده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2260

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.