تاریخ ارسال : ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

روحانی در مازندران: ایران توانست به یک توافق خوب با دنیا برسد

رئیس جمهور در جمع مردم مازندران گفت: امروز توانستیم با زبان دیپلماسی با جهان صحبت کنیم و ایران توانست به یک توافق خوب با دنیا برسد.

به گزارش شلمچه نیوز، رئیس دولت تدبیر و امید در جمع مردم مازندران گفت: امروز توانستیم با زبان دیپلماسی با جهان صحبت کنیم و ایران توانست به یک توافق خوب با دنیا برسد.

حسن روحانی در بیست و دومین سفر استانی خود در جمع مردم مازندران اظهار کرد: سلام و درود بر مردم قهرمان مازندران، سلام و درود بر مردم غیور ساری و همه شهرستان‌های مازندران، از لطف و محبت و میهمان‌نوازی شما مردم از دیرباز، از خرداد ۹۲ با آن شور و هیجان و نشاطی که مردم این خطه از غرب استان تا مرکز استان تا شرق استان را شاهد بودم.

وی افزود: در طول این مدت دو سال شور و اشتیاق شما به همراهی و همدلی با دولت در مسیر توسعه و آبادانی کشور را شاهد بوده‌ام.

رئیس جمهور همچنین خاطرنشان کرد: مازندران دیار سرداران شهید طوسی‌ها و بصیرها و سرداران بزرگواری است که در دفاع مقدس توانستند به خوبی شهامت و رشادت خود را برای دفاع از سرزمین خود به منصه ظهور برسانند.

وی بیان کرد: امروز توانستیم با زبان دیپلماسی با جهان صحبت کنیم و ایران توانست به یک توافق خوب با دنیا برسد و ما توانستیم با قدرت این ملت همان شورای امنیتی که قطعنامه‌های ظالمانه و غلط علیه این ملت تصویب کرده بود را وادار به تصویب قطعنامه‌ای کنیم که قطعنامه‌های غلط قبلی را ملغی می‌کند و حقوق ملت ایران را به رسمیت می‌شناسد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2835

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.