تاریخ ارسال : ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

روحانی وام‌دار جریان اصلاحات است / رسانه‌ها روح مطالب را به مخاطب منتقل کنند/ نباید آدم به هر دلیلی مواضعش را تغییر دهد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل خبرگزاری مهر برگزار شد در پاسخ به خبرگزاری دانشجو که جنابعالی پیشتر اعلام کرده بودید که در اصولگرا بودن آقای روحانی هیچ تردیدی وجود ندارد از این رو با توجه به حمایت تمام قد جبهه متبوعتان از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی آیا انتخابات آتی را  یک رقابت در درون جریان اصولگرایی می دانید اظهار داشت: افتخار رسانه ها باید این باشد که آن واقعیتی که مطرح می شود را به صورت تمام و کمال به مخاطب اعلام کنند البته بسیاری از رسانه ها امانتداری کرده و بنده از آنها تشکر می کنم.

 

وی افزود: اما برخی رسانه ها  گزینشی عمل می کنند که البته این گزینشی عمل کردن نیز اشکالی ندارد اما باید به نحوی گزینشی عمل کنند که حداقل روح و محتوای مباحثی که مطرح می شود به مخاطب منعکس شود.

 

باهنر تصریح کرد: در اوایل دولت آقای روحانی بعضی از خبرنگاران و خبرگزاری ها مدعی بودند که آقای روحانی اصلاح طلب است بنده نیز گفتم تا قبل از سال ۹۲ شما حتی نمی توانید یک سخنرانی رسمی از آقای روحانی که به نفع اصلاح طلبان و در حمایت از آنها باشد پیدا کنید.

 

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری یادآور شد: از سوی دیگر صدها نوار سخنرانی از آقای روحانی وجود دارد که در نقد مقامات اصلاح طلبان و هنجارشکنان وضع کرده اند که نمونه بسیار مشخص و بارز آن سخنرانی محوری ایشان در جریان فتنه ۷۸ و داستان کوی دانشگاه است بنده این بحث را کردم.

 

باهنر ادامه داد: در هر صورت آقای روحانی به دلایل مختلفی نتوانست در انتخابات گذشته حمایت اصولگرایان را جلب کند از این رو اصلاح طلبان از ایشان حمایت کرده و به نحوی روحانی وامدار شد. بنده نیز گفته بودم آقای روحانی در گذشته اصولگرا بود و اگر در حال حاضر با اصلاح طلبان کار می کند به دلیل بده بستان یا وام داری است که دارد.

 

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین تاکید کرد: نمی خواهم بگویم این کار مضموم است هر چند که ما در حرکت های اصیل سیاسی باید کمتر شاهد جابه جایی مواضع باشیم آدم نباید به هر دلیلی مواضعش را تغییر دهد اما در هر صورت این اتفاق افتاده و بنده نمی توانم چندان درباره آن اظهارنظر کنم.

 

وی با بیان اینکه آقای روحانی قطعا در انتخابات مورد حمایت اصلاح طلبان است افزود: تحلیل بنده این است که در انتخابات ۹۶ حتما اصلاح طلبان از ایشان عبور نخواهند کرد البته اصولگرایان نیز در مقابل آقای روحانی کاندیدا خواهند داشت اما اینکه اصولگرایان تلاش می کنند تا در انتخابات به وحدت برسند و کار را پیگیری کنند امر دیگری است.

 

به اعتقاد رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری انتخابات ۹۶ انتخاباتی رقابتی خواهد بود.

 

باهنر برهمین اساس تصریح کرد: اصولگرایان نیز کاندیدای مشخصی خواهند داشت و اصلاح طلبان از روحانی عبور نخواهند کرد البته برخی از اصلاح طلبان بحث هایی مبنی بر گزینه رزرو یا گزینه کمکی مطرح می کنند شاید برای این که قدری فضای جامعه را تغییر دهند. اما به هیچ وجه آنها از روحانی عبور نخواهند کرد.

 

به گفته باهنر، روحانی کاندیدای منحصر به فرد اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ است.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=41261

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.