تاریخ ارسال : ۰۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

روزنامه «آسمان آبی» به دنبال حرکتی تازه در روزنامه‌نگاری ایران است

حامد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ با بیان اینکه نخستین شماره روزنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی «آسمان آبی» از ابتدای هفته آینده روی دکه مطبوعات به فروش خواهد رسید، اظهار کرد: صاحب امتیازی و مدیر مسئولی این روزنامه به ترتیب با الناز صالح و فوزیه محمدی است.

سردبیر روزنامه آسمان آبی خاطر نشان کرد: چشم‌انداز ما در روزنامه آسمان آبی، احیای اعتماد مخاطب به مطبوعات و بازگرداندن آنها به پای دکه‌هاست؛ ما معتقدیم که با وجود فناوریهای ارتباطاتی و گسترش شبکه‌های اجتماعی، همچنان روزنامه جایگاه خودش را دارد.

وی افزود: برای تحقق این خواسته دست به ابداعاتی در حوزه گرافیک و محتوا زده‌ایم و درصدد ارائه مطالبی هستیم که در فضای مجازی منتشر نشده باشد؛ به عبارت دیگر سعی کرده‌ایم حرکت تازه‌ای در روزنامه‌نگاری ایران به وجود آوریم.

این روزنامه تحلیلی جدیدالانتشار که قرار است در ۳۲ صفحه با قطع مترویی A3 منتشر شود به حوزه‌هایی نظیر فرهنگ و هنر ‌با رویکرد سینما و تئاتر، سیاست خارجی، اقتصاد، ورزش، جامعه و سیاست، ادبیات، موسیقی و تجسمی، گردشگری، محیط زیست، تاریخ و اندیشه، سلامت، فناوری اطلاعات، اندیشه، تاریخ، علم و سلامت، عکس و حقوقی و قضایی پرداخت داشته باشد.

شفیعی درباره حامی مالی این روزنامه نیز گفت: در ایران هر رسانه‌ای نیازمند حامی مالی است ما هم از این قضیه مستثنی نیستیم؛ حامی مالی ما شرکت سرمایه‌گذاری دومان است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=54764

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.