تاریخ ارسال : ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

روزی که دلواپسان زمین گیر شده بودند!

عده ای انگشت شمار که در مجلس شورای اسلامی در زمان تصویب برجام یقین داشتند آمریکا بدعهد است و فریادهای آنان در میان زودباوران شنیده نشد چراکه آنها فریاد می زدند آی جماعت زودباور هرگز نباید به آمریکا اعتماد کرد، آن دلواپسان بی نوا  آن روز حقیقتا زمین گیر شده بودند!

به گزارش شلمچه نیوز، آن روزی که برجام با تصویب قاطع مجلس به فرجام خوش تبدیل شده بود و روزنامه هایی که پس از آن سر از پا نمی شناختند و با تیترهای طعنه آمیزی دلواپسان را هدف قرار داده بودند و تصویب ۲۰ دقیقه ای مجلس را جشن گرفته بودند! خدا می داند در آن روزها در دل رسایی، نبویان، زارعی، زاکانی، کوچک زاده و … چه می گذشت و حال و روز آنان همانند پس از عملیات کربلای ۴ بود اما فرقی که پس از عملیات کربلای ۴ بود قابل مقایسه با روزهای پس برجام نبوده است.

در پس از عملیات کربلای ۴ روزنامه های ایران به فرماندهان و رزمندگان جنگ طعنه نمی زدند و نمی گفتند دلسوزان انقلاب زمین گیر شدند!

با یادآوری تیتر روزنامه های حامی برجام در برابر رفتار بدعهدی های مکرر آمریکا و تصمیم اخیر ترامپ می تواند این پیام را داشته باشد که آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست و از دلواپسان آن روز مجلس باید دلجویی و عذرخواهی کرد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=71033

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.