تاریخ ارسال : ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۵۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

روش جدید برخورد یک رئیس شورای شهر با مسئولین دستگاه نظارتی؟!

 

به گزارش شلمچه نیوز، یکی از روسای شوراهای اسلامی شهرهای کشورمان در جدیدترین روش برخورد با دستگاه نظارتی اظهار داشت: اگر این افراد بخواهند در رابطه با عملکرد اعضای شوراها و شهرداری و شهرداری های مناطق و حتی سازمان های تابعه دخالت کنند و از تخلفات موجود افشاگری کنند ما نیز می دانیم چگونه با آنها برخورد کنیم.

 

این رئیس شورای شهر مدعی شد ما خود چند سوأل از شهردار خودمان مطرح می کنیم که باید پاسخ بدهد از جمله اکثریت جذب نیروها خلاف مقررات است و بسیاری از آنها فرزندان و از نزدیکان مسئولین بوده اند و چند تن از فرزندان مدیران و مسئولین دستگاههای نظارتی نیز با تهدید حق السکوت از شهرداری ، نیروهای مد نظر خود را به این نهاد تحمیل کرده و امتیازات مالی بسیاری از شهرداری گرفته اند.

 

 

این رئیس شورای شهر تصریح کرد که در افشاگری های خود اعلام می داریم که شهرداری برای آنها چه اماکنی احداث کرده از جمله ساخت حوزه علمیه، خانه های سازمانی، دادگستری، اماکن نظامی و انتظامی و همه این موارد خلاف بوده و حتی کمک به نماز جمعه و مصلی شهر نیز در همین ردیف قرار دارد.

 

او گفت: اگر دستگاههای نظارتی بخواهند تخلفات ما را بررسی کنند و به دنبال افشاگری فسادهای اخلاقی و مالی شهرداری باشند ما نیز بالاجبار از ابزارهای خودمان برای باج گیری از آنها استفاده می کنیم…


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82791

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.