تاریخ ارسال : ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رونق بازار فروش فرآورده ها داخلی در گرو افزایش کیفیت کالاها هست

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفته بود: به مبحث پشتیبانی از تولید داخل از ابعاد متفاوت میتوان نگاه کرده و وظیفه ها مردم، مسئولین و صاحبان صنعت های را جدا ارزیابی کرد، اما با اهمیت ترین مؤلفه در این زمینه بازاریابی برای فرآورده ها تولید داخل هست.

افضلی دنبال کرد: اگر ما به اشخاص برای راه اندازی واحد تولیدی وام مناسب داده و در اعطای مجوزها هم با او مشارکت دارا باشیم ولی در حوزه بازاریابی و فروش فرآورده ها پشتیبانی لازم صورت نگیرد بدون شک تولیدکننده با شکست مواجه خواهد گردید.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای اینکه فرآورده ها تولید داخل بازار فروش خوبی داشته باشد در وهله اول باید از طریق رسانه ها در بین مردم  فرهنگ سازی لازم برای خرید کالای ایرانی صورت گیرد.

وی گفته بود: وقتی حرف از کالای ایرانی می زنیم به معنای قطع رابطه اقتصادی با دیگر کشورها نیست لکن به این مفهوم هست که تنها یک وارده کننده صرف نباشیم، لکن کوشش کنیم با افزایش کیفیت کالاها صادر کننده نیز باشیم.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی دنبال کرد: البته تولیدکنندگان و صاحبان صنعت های نیز باید در راستای افزایش کیفیت تولیدات کوشش کنند چون که گاه شاهدیم مردم به دلیل عدم کیفیت لازم از خرید کالای تولید داخل پرهیز می کنند.

وی اضافه کرد: نرخ و کیفیت کالا باید به شکلی باشد که استفاده کننده مبدل به مُبلغ آن کالا گردد و دراین صورت هست که بازار فروش فرآورده ها ایرانی  رونق پیدا می نماید.

افضلی اظهار کرد : افزایش کیفیت فرآورده ها داخلی نه فقط بازار فروش آن را در بین مردم سرزمین خودمان افزایش می دهد لکن موجب می گردد در عرصه صادرات نیز تقاضاکننده بیشتری داشته باشد.

وی یادآور گردید: اگر رغبت مردم به خرید فرآورده ها داخلی در کنار افزایش کیفیت کالا توسط تولید کننده و کوشش مسئولین برای رونق بازار صادرات وجود داشته باشد خواست رهبر معظم انقلاب در راستای پشتیبانی از کالای ایرانی پژوهشگر می گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94581

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.