تاریخ ارسال : ۰۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رییس جمهور؛ همه مسلمانان در راهپیمایی قدس شرکت کنند

 
جلسه هیئت دولت

رئیس‌جمهور ضمن دعوت آحاد مردم برای شرکت در مراسم روز جهانی قدس گفت:‌ هدف صهیونیست‌ها از درگیری در منطقه به فراموشی سپردن اشغالگری ۷۰ساله است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت، ملت بزرگ ایران و مسلمانان جهان را به شرکت گسترده و پرشور در مراسم روز جهانی قدس فرا خواند و گفت: امسال با انسجام و اتحاد بیشتر، شاهد حضور پرشورتر مردم ایران و سایر کشورهای اسلامی در مراسم دفاع از مظلومیت مردم فلسطین و آزادی قدس شریف خواهیم بود.

وی افزود: ملت بزرگ ایران برای لبیک گفتن به ندای امام راحل و پاسخ به صدای مظلومیت مردم فلسطین که حدود ۷۰ سال است از خانه و زندگی خود آواره شده‌اند، در روز قدس با حضور باشکوه خود در خیابان‌ها و میادین به‌سمت میعادگاه نماز جمعه حرکت کرده و فریاد حمایت خود از مظلومین عالم و به‌ویژه مردم فلسطین را به گوش جهانیان خواهند رساند.

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس در طول ۳۷ سال گذشته هرساله انجام شده و امسال از ویژگی خاصی برخوردار است، گفت: صهیونیست‌ها در سال‌های اخیر با تلاش پشت‌پرده و ایجاد ترور و درگیری میان کشورهای منطقه و جهان اسلام و همچنین جنگ مسلمان با مسلمان و نیز مسلمان با مسیحی، قصد دارند جنایات خود را به فراموشی بسپارند و کاری کنند که مسلمانان و مردم منطقه و جهان مظلومیت فلسطین و  سبعیت صهیونیست‌ها را فراموش کنند.

روحانی تصریح کرد: نباید بگذاریم جنایات بزرگ صهیونیست‌ها به دست فراموشی سپرده شود و مردم مظلوم فلسطین که حدود ۷۰ سال است از خانه و کاشانه خود آواره شده‌اند، احساس یأس و ناامیدی کنند.

وی تأکید کرد: صدای همه ما در روز قدس صدای وحدت مسلمانان و حمایت از مردم آواره فلسطین خواهد بود.

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: مردم مسلمان جهان مسیر حمایت از مردم مظلوم فلسطین را که همانا مسیر جهاد و ایستادگی برای آزادی قدس شریف است با قوت ادامه خواهند داد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19659

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.