تاریخ ارسال : ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۲۰:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

رییس دفتر روحانی: دلار باید به ۷هزارتومان برسد

نهاوندیان پیشنهاد می‌کند که برای رونق صادرات و تولید کارخانه‌ها دلار باید به حداقل ۷ هزار تومان برسد؛ افزایش قیمت دلار باعث کاهش ارزش پول ملی و قدرت خرید مردم می‌شود.

به گزارش شلمچه نیوز، سید جواد ابطحی نماینده خمینی شهر در مجلس پیش از ظهر امروز در جمع مردم این شهرستان شهرستان گفت: نهاوندیان پیشنهاد می‌کند که برای رونق صادرات و تولید کارخانه‌ها دلار باید به حداقل ۷ هزار تومان برسد؛ افزایش قیمت دلار باعث کاهش ارزش پول ملی و قدرت خرید مردم می‌شود، این در حالی است که دولت در قبال معتادان گورخواب شهریار اشک می‌ریزد، ولی در قبال افزایش قیمت دلار واکنش نشان نمی‌دهد.
ابطحی با اشاره به اینکه با وضعیت اقتصادی موجود کشور ۵۰ نفر گورخواب به ۵ هزار نفر افزایش پیدا می‌کند تصریح کرد: صندوق بین‌المللی پول پیش‌بینی کرده بود تا آخر سال میلادی دلار به ۴ هزار تومان می‌رسد و با آغاز سال نو مسیحی دلار به ۵ هزار افزایش پیدا می‌کند.
نماینده خمینی شهر با بیان اینکه حل مشکلات بیمه تأمین اجتماعی یکی از مطالبات به‌حق مردم است اظهار داشت: دولت ۱۳۰ هزار میلیارد تومان به تأمین اجتماعی بدهکار است، تنها ۲۴ هزار میلیارد تومان سهم بازنشستگان ذوب‌آهن است، دولت با افزایش قیمت دلار می‌خواهد بدهی‌ها خود را پرداخت کند.

سیدجواد ابطحی در ادامه عنوان کرد: دولت سهمیه اشتغال را به مردان مجرد با شرط ازدواج بدهد، با این روش باعث تشویق جوانان به ازدواج و اشتغال خواهیم شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=36033

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.