تاریخ ارسال : ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

زاکانی به سمت احمدی نژاد می رود

به گزارش شلمچه نیوز، عبدالرضا داوری،چهره نزدیک به محمود احمدی نژاد در گفتگو با آریا، گفت: ریشه های جریان ایثاگران را باید در سازمان مجاهدین انقلاب و جناح راست این سازمان جستجو کرد.

باتوجه به سوابق آقای حسین فدایی و ارتباطاتی که ایشان با این جناح داشته است طبیعتا ممکن است در برخی موضوعات با نوع مواضع آقای زاکانی متفاوت باشد.

وی افزود: آقای زاکانی برآمده از شبکه بسیج دانشجویی است بنابراین محافظه کاری جریان ایثارگران بیشتر از رهپویان است لذا تفکیک این دو از سالهای گذشته از همینجا صورت گرفته است.

درواقع اینکه آقای زاکانی احساس کرده بر اساس ضرورتی یک جمعیت مستقل از ایثارگران تحت عنوان رهپویان ایجاد کند برمی گردد به محافظه کاری ایثارگران در برخی موضوعات. محافظه کاریی که می تواند موجب بروز اختلافات میان این طیف با رهپویان شود هرچند که بنده اختلاف راهبردی میان این دو جریان نمی بینم.

این فعال سیاسی اظهار داشت: بخش مهمی از اصولگرایان در ماجرای برجام ناکام ماندند و نتوانستند منویات خودشان را تصویب کنند اینها حول محور گفتمان آقای احمدی نژاد بازسازی می شوند و به لحاظ گفتمانی، جمعیت رهپویان و آقای زاکانی به گفتمان آقای احمدی نژاد رجوع می کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3713

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.