تاریخ ارسال : ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

زریبافان از لیست ائتلاف اصولگرایان حمایت کرد

دبیرکل جبهه یاران ولایت گفت: ضمن تبریک ائتلاف صورت گرفته به همه نیروهای انقلابی و ولایی، وظیفه خود می‌دانیم با تمام وجود از تصمیمات شورای ائتلاف حمایت و حداکثر تلاش خود را برای موفقیت افراد تعیین شده بکار گیریم.

به گزارش شلمچه نیوز، مسعود زریبافان دبیر کل جبهه یاران ولایت و عضو هیئت مؤسس یکتا در گفت‌وگو با خبرنگار  فارس در خصوص ائتلاف اصولگرایان گفت: بی‌تردید ائتلاف اصولگرایان را به فال نیک گرفته و آن را کاری مقدس می‌دانیم و امیدواریم که این اقدام مبارک مبنا و پایه‌یک کار اساسی و پایدار در همگرایی بین نیروهای انقلابی و ارزشی شود.

index

زریبافان افزود: ما امید آن داریم، تلاش صورت گرفته موجب شود تا در آینده همه تشکل‌ها و احزاب سیاسی و شخصیت‌های انقلابی، ارزشی و اصولگرا در یک فرایند مردم‌سالارانه و ایثارگرانه به ایجاد یک ساختار دائمی و اساسی برای همگرایی مبنایی و ریشه‌ای و به‌دوراز هرگونه خودخواهی و سهم خواهی‌های شخصی و گروهی نائل شوند.

زریبافان گفت: ضمن تبریک ائتلاف صورت گرفته به همه نیروهای انقلابی و ولایی، وظیفه خود می‌دانیم با تمام وجود از تصمیمات شورای ائتلاف حمایت و حداکثر تلاش خود را برای موفقیت افراد تعیین‌شده بکار گیریم.

وی در پایان افزود: تحقق وحدت کلمه به‌عنوان کلام امام راحل عظیم الشان در بین اصولگرایان قطعاً موجب خوشحالی امام خامنه‌ای عزیز و خشنودی آقا امام زمان (عج) خواهد بود.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11139

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.