تاریخ ارسال : ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

زریبافان در گفتگو با شلمچه نیوز از تشکیل مجمع عالی اصولگرایان خبر داد

در آینده نزدیک با یک فراخوان از احزاب و تشکل های سیاسی و شخصیت های واقعا اصولگرا، مجمع عالی اصولگرایان کشور را شکل خواهیم داد.

به گزارش شلمچه نیوز، مسعود زریبافان دبیر کل جبهه یاران ولایت و عضو هیئت مؤسس یکتا در آستانه انتخابات ۷ اسفند ۹۴ در یک گفتگوی اختصاصی با شلمچه نیوز شرکت کرد که متن کامل این گفتگو را در زیر می خوانید:
با اینکه در انتخابات نامزدهای مطرحی داشتید اما به نفع ائتلاف کنار رفتید این یکطرفه بود و یا اینکه از شما خواستند که به ائتلاف بپیوندید؟
من شخصا یکی ازدلایل موثر در عدم موفقیت اصولگرایان در برخی از انتخابات ها را عدم اتحاد و ائتلاف بین داوطلبین و کاندیداها و کثرت کاندیداهای خودی میدانم.
 این مهم خود را به وضوح در انتخابات سال ۱۳۹۲ نشان داد به نحوی که کاندیدای جناح مقابل با حداقل تفاوت یعنی حدود هشت دهم درصد شرکت کنندگان موفق شد قدرت اجرایی کشور را در دست بگیرد و به همین دلیل اِئتلاف را یک اصل برای موفقیت در انتخابات دانسته و به آن اعتقاد دارم.
لذا علرغم ایراداتی که هم به مجموعه اعضای شورای مرکزی و تصمیمات آن داشته و دارم با این حال معتقدم که می بایستی به همه سی نفر لیست اصولگرایان عینا رای داد اگر چه افراد شایسته تری هم از لیست بازمانده اند.
۷۹۸۱۵
  این ائتلاف اصولگرایان را برای انتخابات ریاست جمهوری بعدی هم پیش بینی می کنید؟ 
 معتقدم نباید اجازه داد که یک یا دو یا سه حزب برای مجموعه اصولگرایی گشور تصمیم بگیرند و با طرحی که من در جلسه شورای همگرایی اصولگرایان ارائه کردم  و مورد تایید هم قرارگرفت انشاءالله در آینده نزدیک با یک فراخوان از احزاب و تشکل های سیاسی و شخصیت های واقعا اصولگرا، مجمع عالی اصولگرایان کشور را شکل خواهیم داد و از دل آن و با نظرخواهی و رأی گیری، یک شورا بعنوان شورای عالی اصولگرایان که منتخب آن مجمع عالی خواهد بود تشکیل خواهیم داد تا این شورا که با نظر قاطبه اصولگرایان شکل می گیرد مرجع تصمیم گیری برای انتخابات آینده باشد.
 رییس مجلس آینده می تواند غیر از لاریجانی باشد؟

در مورد رییس مجلس اینده باید منتظر ترکیب مجلس آینده بود.

اگر احمدی نژاد در انتخابات شرکت کند حاضرید وی را همراهی کنید؟
   در مورد کاندیداهای ریاست جمهوری آینده خیلی زود است که قضاوت کنیم.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12028

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.