تاریخ ارسال : ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

زلزله کرمانشاه امتحان هم دلی ملی بود/ رضایت از خدمات رسانی ها

آآیت الله سید احمد میرعمادی در اظهار کرد و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به عزیمت دو روزه مدیران لرستان به منطقه های زلزله زده کرمانشاه اظهار داشت: در این عزیمت جلسهی با استاندار کرمانشاه داشتیم که در مورد چگونگی مشارکت و مساعدت به زلزله زدگان و ارزیابی نیازهای زلزله زدگان و نوع مشارکت که سپاه و هلال احمر و بنیاد خانه استان توان دارد انجام دهند، بحث های ضروری انجام شد.

حادثه زلزله کرمانشاه امتحان هم دلی ملی بود

نماینده اما فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه سانحه زلزله کرمانشاه امتحان هم دلی ملی بوده هست، پایلوت که همه مورد امتحان جای گرفتند و مردم ایران سربلند خارج آمدند، اضافه کرد: مردم در این سانحه شریک غم یکدیگر گردیدند.

مقام معظم رهبری در تسلی بخشیدن به مردم زلزله زده نقش اصلی داشتند

آ آیت الله میرعمادی با اظهار اینکه ملت ایران تا سازندگی تام منطقه های زلزله زده در کنار مردم می باشند، اهتمام کرد: مقام معظم رهبری در تسلی بخشیدن به مردم زلزله زده نقش اصلی داشتند.

حضور بنیاد خانه انقلاب اسلامی لرستان در «اسلام آباد غرب»

نماینده اما فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در قسمت دیگری از اظهارات خود با اشاره به اینکه لرستان بالغ بر ۴۰۰ محموله اقلام بنیادی را برای مردم زلزله زده ارسال کرده هست، اظهار داشت: اکیب های لرستان در ساعات اولیه حضور پیدا نمودند و همان طور در منطقه می باشند و مساعدت رسانی می کنند.

آ

بازسازی ۷ دهات به سپاه لرستان واگذار شده است

وی با تاکید بر اینکه در روند این بازدید مردم زلزله زده هم از کارهای مردم لرستان تشکر کردند، اضافه کرد: خدمات رسانی و بازسازی ۷ دهات به سپاه لرستان واگذار شده هست و سپاه نیز قرارگاهی را در منطقه دایر کرده و رابطه زیاد مطلوبی با زلزله زدگان ایجاد شده هست و نیازمندی ها رفع می شود.

خدمات لرستان به زلزله زدگان چشمگیر و رضایت قسمت بوده است

نماینده اما فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه مردم از خدمات سپاه نیز رضایتمندی زیاد مطلوبی داشتند، اضافه کرد: هلال احمر با همه امکانات در منطقه های به سر می برد و خدمات لرستان به زلزله زدگان چشمگیر و رضایت قسمت بوده هست.

آ


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76917

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.