تاریخ ارسال : ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

زمین موقت برای دپوی زباله در آمل واگذار می شود

عزت الله یوسفیان ملا در گفتگو با خبرنگار مهر درباره مشکلات دفن زباله در آمل از واگذاری زمین موقت دفن زباله به شهرداری آمل، در دو تا سه هفته آینده خبر داد و افزود: هفته گذشته هیئتی از اوقاف کشور از زمین پاساکش در محور هراز بازدید کردند و نظر آنان برای واگذاری زمین به شهرداری آمل مثبت اعلام شد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمین منطقه پاساکش وقف است و تولیت این زمین با امام جمعه شهر آمل است و برای واگذاری اقدامات اولیه انجام شد، ادامه داد: مقرر شد تا بخشی از زمین پاساکش در اختیار شهردار آمل قرار گیرد و این مهم تا چند روز آینده انجام می شود.

یوسفیان ملا با اشاره به اینکه هیچ زمینی جز منطقه پاساکش در آمل برای دفن موقت زباله وجود نداشت،گفت: مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان فقط برای مطالعات موضوع زباله به شهرداری آمل پرداخت شد.

وی با بیان اینکه زباله آمل با دو مشکل عدم مکان دفن و کمبود اعتبار مواجه بود، افزود: در ابتدای دولت یازدهم، وزارت کشور رفع زباله آمل را در دستور کار خود قرار داد که بررسی و مطالعات احداث کارخانه زباله سوز با مشارکت شرکتی از ژاپن شروع شد.

یوسفیان ملا با اشاره به اینکه جلسات متعددی بین شرکت های ژاپنی و اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر و شهردار آمل برگزار شد، ادامه داد: شهریور ماه سال جاری باید قرار داد شرکت ژاپنی با وزارت کشور ایران برای احداث کارخانه زباله سوز در آمل منعقد می شد اما به دلیل آماده نبودن زمین این موضوع به زمان دیگری موکول شد و پس از واگذاری زمین، شاهد احداث کارخانه زباله سوز در آمل خواهیم بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=68366

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.