تاریخ ارسال : ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

زنجان| شادی مردم در چهارشنبه سوریه ای باید منظم و امنیت همراه باشد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، ، اسدالله درویش‌امیری‌ چهارشنبه شب در جلسه ستاد خدمات عزیمت استان زنجان گفت: نوروز سال گذشته نگاه کردم که بعضی از مسئولین و فعالین در عرصه خدمات‌رسانی نوروزبانان بی‌نوروز بودند و اهتمام کردند از وضعیت نگهدارى کنند تا مردم پایین ترین آسیبی نبینند.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه خدمات ما بیانگر از شأن و منزلت مردم استان هست ابراز کرد: شهر را برای نوروز آراسته کنید تا شایستگی مردم این استان را به نمایش بگذارید و همه احساس کنند شهر مالک دارد.

درویش‌امیری عوارضی زنجان را پاویون شهر قرائت کرد و گفت: با توجه به فعالیت کم فرودگاه زنجان عمده میهمانان از طریق زمینی و از عوارضی زنجان گذر می‌کنند و باید این محل آراسته باشد ضمن اینکه فعالیت دست‌فروشان این منطقه نیز چندان زیبنده نیست.

وی با اشاره به اینکه ما مسئول تعیین عزیمت مردم نیستیم عنوان نمود: باید مقدمات عزیمت خوب و خوش برای مردم فراهم گردد و باید بدانیم علاوه بر مسافرانی که در جایگاه ها اقامتی حضور می‌یابند قسمتی از مسافران را نیز زنجانی‌های مقیم خارج از استان تشکیل می‌دهند.

استاندار زنجان به نظارت و کنترل بر همه بخش‌ها تصریح کرد و اضافه کرد: تبلیغات و اطلاع‌رسانی نقطه با اهمیت سفرهاست و همه مساجد، جایگاه ها درمانی، اقامتی، اماکن عمومی، شهرداری‌ها و سایر بخش‌ها باید آمادگی کامل برای نوروز و بهار را پیدا نمایند.

وی درباره تدبیرهای لازم برای چهارشنبه سوریه ای نیز ابراز کرد: با توجه به شرایطی که داریم نباید اذن سوء استفاده به فرصت‌طلبان بدهیم و علاوه بر اینکه به استقبال شادی می‌رویم امنیت هم برای ما با اهمیت هست و شادی باید منظم و امنیت همراه باشد.

پرویز قزلباش، ریاست دانشگاه علوم پزشکی زنجان نیز در این جلسه گفت: علوم پزشکی برای نوروز سه رویکرد را در پیش گرفته که بخش نخست به تعلیم و پیشگیری از بیماری‌ها برای مسافران ذی ربط می‌شود.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به اینکه در ایام نوروز بیمارستان‌ها با تمام حجم آماده‌باش می باشند ابراز کرد: بازدید مستمر از خدمات حوزه معالجه انجام می‌گیرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=88852

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.