تاریخ ارسال : ۲۵ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

زندگی روی نفتکش ها را تجربه نموده ام/حادثه سانچی غم بزرگی بر دل مردم ایران هست

مجید مظفری
مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص حضور خود در محل حضور بازماندگان حادثه نفتکش سانچی اظهار کرد: کسی از خانواده خودم در آن کشتی نبوده هست اما من برای همدردی و حضور در کنار خانواده این بزرگواران در این محل حاضر گردیدم.

وی در همین راستا دنبال کرد: این مصیبت یعنی حادثه کشتی سانچی غم بزرگ و غیر قابل باوری هست. من از نزدیک با دشواری های کار و زندگی روی این کشتی ها آشنا هستم و می دانم این عزیزان حتی در زمان کار چه دشواری هایی روی کشتی تحمل می کنند.

بازیگر فیلم “خوب، بد، جلف” حادثه سانچی غم بزرگ ایران هست و امید دارم خانواده بازماندگان حوصله عظیمی برای تحمل این درد بزرگ دارا باشند.

مجید مظفری
وی از خطرهای زندگی روی کشتی های نفتی اظهار کرد و تأکید کرد: شغل عزیزان کشتی سانچی شغل بسیار دشواری هست. ماه ها در کشتی و در عزیمت بودن در میان اقیانوس آن هم با خطراتی که این کشتی ها بهمراه دارند بسیار غیرقابل تحمل هست.  

 مظفری با اشاره به تجربه بازی روی کشتی در یک فیلم افزود: من سالها پیش برای بازی در کشتی آنجلیکا ماه ها روی یکی از همین کشتی ها مشغول کار بودم و از نزدیک لمس کردم که زندگی کارکنان این کشتی تا چه اندازه دشوار هست. 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83374

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.