تاریخ ارسال : ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

زیرساخت‌های ورزشی در غرب استان تهران گسترش پیدا کند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرقدس، محمد محمودی شاه‌نشین در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن قدردانی از زحمات علیرضا صیفوری سرپرست وقت اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس اظهار داشت: ایشان در مدت کوتاهی که در مسند ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس حاضر بود، به ‌خوبی توانست هم شهرستان قدس و هم اداره ورزش و جوانان ملارد را مدیریت کند.

وی افزود: خوشبختانه شهرستان قدس به لحاظ منابع انسانی توانمند جایگاه بسیاری خوبی دارد؛ هم‌اکنون حضور تیم لیگ برتری پیکان تهران و حضور تیم فوتسال پارسیان شهرقدس در سطح کشور یکی از نقاط قوت ورزش این شهرستان است.

نماینده مردم شهرستان‌های قدس، شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورزش شهرستان قدس همواره متلاطم بوده تصریح کرد: تلاش ما این است که با پاسداشت این ظرفیت‌ها بتوانیم ورزش این شهر را در سطح بین‌المللی و در مسیر قهرمان‌پروری حفظ کنیم.

محمودی شاه‌نشین با اشاره به لزوم افزایش زیرساخت‌های ورزشی در منطقه عنوان کرد: زیرساخت‌ها و امکانات ورزشی در ترغیب هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان به فعالیت‌های ورزشی و به تبع آن حفظ سلامت جوانان و غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان، اهمیت فزاینده‌ای دارند؛ در همین راستا ارتقاء امکانات و زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان‌های ملارد، شهریار و قدس باید مورد توجه جدی مسئولان باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تا کنون مجموعه‌های ورزشی متعددی احداث و به بهره‌برداری رسیده که امید است با حمایت مسئولان و حضور پررنگ جوانان شاهد موفقیت بیشتر آنان در عرصه‌های مختلف به ویژه در زمینه‌های ورزشی باشیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70532

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.