تاریخ ارسال : ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ساخت موشک‌ها کار شهدای غدیر و شهید تهرانی‌مقدم است

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

 

گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، یادداشت دانشجویی؛ * امروز برخی ازدولتمداران ادعا کرده‌اند که کسانی که از خاکمان یک مرکز تروریستی را هدف قرار داده‌اند فداکاری کرده‌اند اما موشک‌ها را کی درست کرده است؟ سازنده این موشک‌ها دولت و وزارت دفاع بوده است، بر این فرمایش نکاتی قابل دقت وارد است که عبارتند از:

۱. مگر دوستان شما براین باور نبودند که باید نیروی نظامی کنار گذاشته شود تا کشور پیشرفت کند؟

۲. مگر شعار دوستان شما دنیای فردا دنیای گفتمان‌‌هاست نه موشک‌ها  نبود؟

۳. درتبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ادعا می‌شد که شهرهای زیرزمینی موشکی را نشان دادند تا برجام به هم بخورد. این سخن که یادتان نرفته؟

۴. با ناراحتی فریاد می‌زدند که روی موشک‌ها شعار(اسرائیل باید نابود شود) نوشتند تا برجام رابه هم بزنند. این سخن هم که فراموشتان نشده؟

۵. راستی مگر بودجه دفاعی کاهش پیدا نکرد؟ پس چطور موشک‌ها ساخته شده‌اند؟ 

 

۶. مگر بدهی‌های چند ده هزار میلیاردی دولت به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا  پرداخت شده که هزینه موشک را پرداخت کرده باشند؟

۷. دولت پروژه‌های سپاه را علی برکت‌الله گویان افتتاح می‌کند و از سوی دیگر هم به سپاه حمله می‌کند و به دنبال تخریب آن نهاد مقدس در ذهن مردم است قبول کنید که حمله به نهاد مقتدر و یادگار امام خمینی (سپاه) حمله به امنیت کشور است. یادتان باشد شما و همه ملت و کشور آرامش و امنیت‌شان را مدیون سپاه پاسداران هستند. سپاهی که حضرت امام فرمود اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

۸. جهت یادآوری بدانید که کار ساخت موشک‌ها کار شهدای غدیر و سرلشکر شهید حسن تهرانی‌مقدم است و ما تا ابد به این شیر مردان تاریخ مدیون خواهیم بود. 

۹. لطف کنید دیگر موشک‌ها را سیاسی نکنید، بگذارید موشک‌ها برای مردم بماند.

۱۰. سخن آخر اینکه مهم تصمیم وتدبیر و استراتژی موشکی کردن نیروهای مسلح و ایجاد بازدارندگی در حد مطلق و بکارگیری به موقع در مکان و زمان و مانور و جنگ روانی  است. شما بهتر می‌دانید که اولا این پول دولت به میل و رغبت برای تهیه! موشک نمی‌دهد بلکه بودجه نیروهای مسلح است که سالانه در مجلس تدوین وتصویب می‌شود وبه فرموده رییس ستاد کل نیروهای مسلح در این چند سال هم تقلیل یافته و با این استدلال شما تمام کارهای سپاه راباید تاییدکنید چرا که هزینه‌اش را شما می‌دهید!

من آنچه شرط بلاغ است باتو گویم
تو خواه ازسخنم پند گیر و خواه ملال

 

حسین بهداروند – دبیر قرارگاه شهید زینالدین بسیج دانشجویی استان قم

انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط «خبرگزاری دانشجو» نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=56730

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.