تاریخ ارسال : ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ساخت ۴۷۰ واحد لطمه دیده زلزله کرمانشاه به سپاه قزوین سپرده شد

مهدی صادق‌پور در گفت‌وگو با خبر نگار تسنیم در قزوین مهدی صادق‌پور در گفت‌وگو با خبر نگار تسنیم در درکنار ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان زلزله غرب کشور اظهار داشت: زلزله غرب کشور حادثه‌ای بزرگ بود که قلب ملت ایران را جریحه‌دار کرد.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) با اظهار اینکه تمام نهادها من جمله ارتش و سپاه، هلال احمر، اورژانس و سایر دستگاه‌ها در این سانحه مساعدت کردند بیان کرد: ساخت ۴۷۰ خانه آسیب‌دیده در زلزله نیز به سپاه استان قزوین سپرده شده هست.

وی اظهار کرد: ساخت منازل مسکونی زلزله زدگان بصورت جهادی انجام می‌شود به نوعی که با مشارکت نیروهای سپاه امام سجاد (ع) تا  45 روز دیگر بهسازی و مرمت منازل به انتهاء می‌رسد.

صادق‌پور علاوه بر این با اهتمام بر لزوم ورود سپاه به معضلات جامعه و اصلاح فرهنگ کشور گفته بود: با تأسف منطقه هایی در حوالی قزوین وجود دارد که مکان معامله مواد مخدر شده از انجایی که اشخاص جایی منطقه و خانواده‌ها درخواست مساعدت می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) فقر فرهنگی را عامل کلیدی اعتیاد دانست و تبیین کرد: مقابله با اعتیاد ضروری هست از سنین پایینتر شروع شده و فرهنگ نه گفتن به اعتیاد در سنین نوجوانی و در مدرسه ها نهادینه گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75929

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.