تاریخ ارسال : ۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۹:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سارقان به عنف را شناسایی کنید

 پلیس آگاهی استان با انتشار تصاویر سارقان به عنف در پوشش مسافرکش از شهروندان خواست چنانچه با این شیوه و یا از سوی این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند جهت شناسایی متهمان و طرح شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

IMAGE11453288687991

به گزارش شلمچه نیوز، سرهنگ “حمید رضا گل صباحی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی وقوع سرقت های به عنف همراه با تهدید و آزار و اذیت ، در پوشش مسافرکش در سطح مناطق مختلف استان البرز از سوی سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید اقدامات ویژه فنی و اطلاعاتی ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی به منظور شناسایی سارقان آغاز شد .

وی افزود : ماموران در ابتدای تحقیقات خود با بررسی صحنه سرقت ها و بهره گیری از اطلاعات فنی و تخصصی ، موفق به شناسایی هویت دو نفر از سارقان به نام های “شاهین” و “وحید” شدند .

سرهنگ گل صباحی بیان داشت : ماموران در ادامه با انجام تحقیقات گسترده میدانی طی چند هفته گذشته ، مخفیگاه نامبردگان را در شهرستان ساوجبلاغ و رباط کریم شناسایی و با تعقیب و مراقبت های شبانه روزی ، با هماهنگی مقام قضائی متهمان طی دو عملیات ویژه پلیسی دستگیر و از آنها یک دستگاه خودروی پراید ، تعدادی قمه و چاقو کشف شد.

وی گفت : متهمان در بازجویی ماموران به جرم خود مبنی بر آدم ربایی و۲۰ فقره سرقت مسلحانه توآم با آزار و اذیت در پوشش مسافرکش اعتراف کردند .

سرهنگ گل صباحی در خصوص شیوه و شگرد سرقت ها اظهار داشت : متهمان در قالب اکیپ های دو نفره با استفاده از تاریکی شب و سوار بر یک دستگاه خودرو پراید در پوشش مسافر کش با سوار کردن مسافر از مبادی مختلف شهرستان های کرج ، ساوجبلاغ و فردیس به مقاصد مختلف ، در استان البرز پس از طی کردن مسافتی در یک فرصت مناسب مسیر حرکت خود را تغییر داده و با استفاده از سلاح سرد با توسل به زور و تهدید ، اموال با ارزش آنها را سرقت و پس از برداشت وجوه موجود در کارت های بانکی طعمه های خود ، با بستن چشم و دست آنها ، در مناطق خلوت شهر رها و متواری می شدند .

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با توجه به احتمال سرقت از سوی اعضای باند سارقان به عنف ، بازپرس شعبه ۶ دادسرای امور جنایی شهرستان کرج ، دستور چاپ عکس بدون پوشش متهمان را در رسانه های جمعی صادر کرد، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه و یا توسط این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند درخواست می شود تا جهت پیگیری شکایت خود به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان واقع در میدان طالقانی کرج مراجعه کنند .


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=9681

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.