تاریخ ارسال : ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سالگرد رحلت امام خمینی (ره) عطرافشانی دوباره انقلاب در جهان است

 اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

عطاییان، مسئول بسیج دانشجویى دانشگاه بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، با اشاره به سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: امروز همه ما مدیون اندیشه امام راحل هستیم و جوانان و دانشجویان دین خود را با انقلابی گری، مطالبه گری و ولایت مداری ادا می کنند.

 

وی افزود: امام اندیشه ای در جهان بود و سالگرد رحلت ایشان عطرافشانی دوباره انقلاب در جهان است.

 

مسئول بسیج دانشجویى دانشگاه بیرجند در خصوص دیدار سالانه رهبر انقلاب با دانشجویان در ایام ماه رمضان تصریح کرد: دانشجویان، افسران و جوانان مومن انقلابی ۱۷ خردادماه با فرمانده خود دیدار می کنند، این دیدار تجدید احدی با رهبر معظم انقلاب است. در این مراسم دانشجویان بار دیگر به دنبال فرمایشات رهبر انقلاب خواهند بود و مجدانه پیگیر مطالبات و رهنمودهای این بزرگوار خواهند شد.

 

عطاییان بیان داشت: بازنگری عملکرد دانشجویان و مورد ارزیابی و بررسی قرار دادن توسط رهبر انقلاب و گوش فرا دادن به رهنمودهای ایشان باعث فتوحات زیادی در زمینه علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: تعهد در عمل و انقلابی گری مسئولین و توجه به قشر مستضعف از مطالبات دانشجویی است و در شعار اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال دانشجویان توان خود را بکار گرفته اند؛ اما مسئولین همچنان در حال احمال کاری هستند.

 

مسئول بسیج دانشجویى دانشگاه بیرجند با بیان اینکه نگاه به توان داخل باید اعتقاد مسئولین باشد؛ چراکه شعار هیچ دردی را دوا نمی کند، بیان داشت: نباید یک نفر به سبب مسئولیتی که دارد با اجرای قانون مخالفت کند و مانع محاکمه متخلفین، نجومی بگیران و کسانی که بیت المال را غارت می کنند، بشود. قانون برای همه یکسان است.

عطاییان خاطرنشان کرد: دانشجویان هم نسبت به روند روابط اخیر دولت با دیگر کشورها نگرانند، نه عزت ملی را در نظر می گیرند و نه از ثروت ملی پاسبانی می کنند. Fatf و سند ۲۰۳۰ خسارت محض است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=51856

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.