تاریخ ارسال : ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۲۷ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سال نامه تربیتی- اخلاقی “خُلُق” منتشر شد

مؤسسه فرهنگی دارالهدی با اشراف حضرت آیت الله ناصری اصفهانی، این سال نامه را با محوریت محتوای نو و انتشار نیافته تربیتی و اخلاقی منتشر کرد.

به گزارش شلمچه نیوز، «حجت الاسلام محمدرضا مجیری» در گفت و گو با پایگاه اطلاع­رسانی بنیاد هاد، با اشاره به انتشار سال نامه جدید “خُلُق”، اظهار کرد: دوازدهمین شماره از سال نامه خلق، با محوریت مباحث تربیتی و اخلاقی ویژه ۱۳۹۵ش، به همت مؤسسه فرهنگی دارالهدی با اشراف حضرت آیت الله ناصری اصفهانی منتشر گردید.

وی افزود: تجربه اشتیاق و استقبال فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی از یازده سال نامه گذشته، ما را بر آن داشت تا در این شماره به مباحثی تأکید کنیم که تاکنون در سال نامه های موجود کشور به آن پرداخته نشده است.

۰۹

مدیر مؤسسه دارالهدی، با تأکید به ثبت آداب روزانه اسلامی در سال نامه خلق، بیان کرد: روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته در این سال نامه، به تبیین ضرورت و شرحآداب اخلاقی و مصادیق آن اختصاص یافته است و در روز چهارشنبه مواعظ و حکایات تربیتی علمای اعلام و در روزهای پنج شنبه و جمعه نیز مباحث مربوط به مهدویت در این سال نامه تربیتی منعکس شده است.

حجت­ الاسلام مجیریاضافه کرد: تاریخ نگاری زندگانی برخی از مشاهیر عالمان دین، تاریخ تولد و ارتحال آنها، تعیین روزهای قمر در عقرب به هدف رعایت نکات اخلاقی متناسب با آنها از جمله مباحث طرح شده به شمار می­آید.

وی، درج یک حدیث تربیتی در هر صفحه و حکایات اخلاقی در پایان هر دو ماه را از دیگر ویژگی های جذاب این سال نامه عنوان و ابراز نمود: فهرست موضوعی مطالب تربیتی- اخلاقی درج شده و کیفیت ویژه طراحی، انتشار و صحافی نیز از دیگر جلوه های در خور توجه این سال نامه به شمار می آید.

مدیر مؤسسه دارالهدی، در پایان، تأکید کرد: علاقه مندان برای تهیه این سال نامه می­ توانند به مرکز پخش آثار این مؤسسه به نشانی قم- خیابان معلم- انتهای کوچه۱- پلاک ۱۵۹ مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۷۸۴۰۷۰۴-۰۲۵۳ و ۰۹۱۲۳۵۱۳۸۷۲تماس حاصل نمایند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11557

  • حزب الله ۱۳۹۴-۱۱-۲۹ - ۱۸:۰۷ - پاسخ دادن

    خبر بچه های حزب اللهی برای شلمچه نیوز.
    کاندیدای انصار حزب الله در کرج

    با اعلام حمایت الله کرم – مسعود ده نمکی – خانواده حاجی بخشی – خانواده شهید حسین فهمیده از حجت الاسلام سید محمود ابوالمعالی حسینی ، جانباز و برادر سه شهید دفاع مقدس ، نامزد مطلوب آنان در شهرستان کرج مشخص شد.

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.