تاریخ ارسال : ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۲۰:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سال کنونی بودجه امیدوارکننده ای به پروژه مترو تبریز اختصاص نیافته هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، محمد اسماعیل سعیدی عصر امروز پنج شنبه در بازدید از پروژه خط دوم متروی کلان شهر تبریز، کارکرد شهرداری تبریز را در احداث متروی تبریز پذیرفتنی دانست و تاکید کرد: دولت می بایست قسمت خود را نسبت به متروی تبریز بپردازد زیرا با عدم تامین مراجع مالی از سرعت پیشرفت پروزه متروی تبریز کم می گردد.

وی بر ضرورت برطرف تنگنا های مالی پروژه متروی کلان شهر تبریز در سال جاری تاکید کرد و اضافه کرد: در نشست ها اخیری نماینده تبریز با استاندار آذربایجان شرقی که داشتیم قرار بر این گردید تا موانع و مشکلات متروی تبریز در عزیمت ریاست جمهور به تبریز مطرح گردد این پروژه به لحاظ اینکه توان دارد در رخداد تبریز نقش بسزایی داشته باشد با اهمیت هست.

سعیدی در ادامه تصریح نمود: متاسفانه در لایحه بودجه سال جاری آنطور که انتظار می رفت بودجه امیدوارکننده ای به پروژه متروی تبریز اختصاص نیافته هست و برای تسریع در روند احداث مترو با پرداخت قسمت دولت امکانپذیر بوده و عملیات اجرایی سرعت می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه با پیگیری های انجام شده از سوی استاندار و نمایندگان امید داریم ارزش در خور شان به پروژه عمرانی متروی تبریز تخصیص یابد، افزود: با وجود تنگناهای مالی ولی روند احداث متروی تبریز به خوبی پیش می رود اما در این میان پشتیبانی و پشتیبانی مالی دولت نیز قابل احساس هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95612

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.