تاریخ ارسال : ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سال ۹۵ برای احمدی‌نژاد، سال مهمی است!

بسیاری از وزرایی که با احمدی نژاد کار کرده‌اند معتقد هستند که او آدم مشورت و کارهای تیمی نیست به خاطر همین نمی‌تواند به عنوان یک نماینده مجلس در پارلمان حضور داشته باشد.

شلمچه نیوز- مصطفی داننده نوشت: احمدی نژاد در آخرین روزهای اسفند سال ۹۴، سکوت خود در مورد برجام را شکست و با کنایه در مورد تلاش‌های دولت روحانی برای رسیدن به توافق هسته‌ای گفت:« خیال کردند که بساطی درست کنند و چیزی رد و بدل کنند و پشت تریبون‌ها قیافه فاتح بگیرند کار تمام شده است، به خدا انقلاب ملت ایران در اول راه است و تا برچیدن ظلم و ستم از تمام دنیا این انقلاب ادامه دارد.»

این سخنان را می‌شود پایانی دانست بر سکوت این سال‌های احمدی نژاد و آغازی بر فعالیت‌های سیاسی او در سال ۹۵٫ سال نود و پنج برای محمود احمدی نژاد سال مهمی است. او اگر می‌خواهد خود را برای رقابت با حسن روحانی در خرداد سال ۹۶ آماده کند باید از این سال فعالیت‌های سیاسی خود را آغاز کند.

رئیس جمهور سابق ایران با عدم حضور در انتخابات مجلس نشان داد که به فضای پارلمان علاقه‌ای ندارد و بیتشر دوست دارد در راس قوه مجریه حیات سیاسی خود را ادامه دهد. بسیاری از وزرایی که با احمدی نژاد کار کرده‌اند معتقد هستند که او آدم مشورت و کارهای تیمی نیست به خاطر همین نمی‌تواند به عنوان یک نماینده مجلس در پارلمان حضور داشته باشد. به این نکته هم باید دقت کنیم که احمدی نژاد همیشه دوست داشته است نفر اول باشد اما در مجلس کسی نفر اول است که همفکران بیشتری داشته باشد.

احمدی نژاد به دلیل فقدان یک جریان سیاسی، به طور طبیعی نمی‌توانست جریان منتسب به خود را راهی مجلس کند و اگر با این پشتوانه راهی مجلس می‌شد نهایتا تنها می‌شد او را نماینده مردم تهران در پارلمان خطاب کرد. بر همین اساس او خود را آماده انتخابات ریاست جمهوری کرده است. برجام مهم‌ترین هدفی است که او برای تخریب دولت روحانی در دستور کار خود قرار داده است. / نامه


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12996

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.