تاریخ ارسال : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سایه ی سنگین رکود بر بازار فرش شهر قم/کاهش چشمگیر دار قالی در منازل

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  از قم؛امیرآبادی فراهانی،عضو هیئت‌ رئیسه مجلس بیان کرد: شهر قم جایگاه حقیقی خود را در راستای ی فرش در کشور از دست‌داده که برای برگشت به وضع قبلی نیز نیازمند پشتیبانی مدیران استانی از تولیدکنندگان  فرش در استان شهر قم هست.

وی اضافه کرد:معضل نمایشگاه فرش شهر قم بعد از چندین سال کوشش مدیران استانی تاکنون هم به‌درستی حل‌نشده هست که لازم هست در این زمینه به مردم و تولیدکننده‌ها پاسخ‌گو بود.

عضو هیئت‌ رئیسه مجلس تبیین کرد: لازم هست قانون حذف مالیات ارزش‌افزوده فرش دستباف که در مجلس شورای اسلامی به تصویب دست یافته به‌درستی اجرا گردد تا قسمتی از مشکلات و خواسته‌های تولیدکنندگان فرش رفع گردد.

نماینده مردم شهر قم در مجلس شورای اسلامی تبیین کرد: صنعت فرش شهر قم در حال نابودشدن تام هست که دستاورد بی‌تدبیری مدیران پیشین و فعلی هست و تمام مدیران لازم هست در این زمینه پاسخگو باشند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: صرفا صنعتی که رهبر معظم انقلاب در عزیمت به شهر قم از آن یاد کرد فرش دستباف شهر قم بود که نشان از ارزش آن دارد اما علی رغم تمام تأکیدات وضع نمایشگاه فرش شهر قم امروز در چنین وضعی نامناسب قرار دارد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مجلس شورای اسلامی حاضر هست برای حل شدن مشکل فرش در ایران مقررات و مقررات لازم را ایجاد کند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78021

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.