تاریخ ارسال : ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سردار سلامی: ایالات متحده در حاشیه تغییرات قرار گرفته / اندیشه تکفیر و سیاست دشمنان تاکنون ادامه دارد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، برتری مقابل گروه‌های تکفیری و دشمنان اسلام توانست یکی از ویرانگرترین فتنه‌ها را خاموش کند که به تلقی مقام معظم رهبری نه‌تنها جهان اسلام از شرور فتنه رهایی یافتند لکن بشریت را از آتشِ سوزان، خلاصی بخشید.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران بابیان اینکه دشمنان درصدد ایجاد طریق سیاهی برای امت اسلامی بودند، بیان کرد: سیاست ایالات متحده، رژیم صهیونیستی، انگلستان و سعودی‌ها در یک نقطه به یکدیگر رسید تا طریق سیاه تازهی را برای امت اسلامی ترسیم کنند.

سردار سلامی افزود: واقعیت آن هست هنگامی‌که خورشید انقلاب از افق کشور ایران طلوع کرد و پیام آزادی‌بخش، تحقق عدالت الهی و آزادی اسلامی از اسارت طاغوت را در جهان اسلام ارائه دادند که در این مقیاس رقم خورد و هیچ‌کس باور نمی‌کرد که اسلام بتواند صفحات زمین را با این سرعت طی کند.

وی ابراز کرد: انقلاب اسلامی طبق سنت‌های الهی به‌پیش رفت، آیا فردی تفکر می‌کرد که در اعماق کشور خود با استکبار در نبرد بودیم حالا بتوانیم در کنار دریای سرخ استکبار را تعقیب کنیم. دشمنان جمهوری اسلامی در این ۴۰ سال تاریخ سختی را برای مردم ما رقم زدند که خدا ما را با سختی‌ها آشنا کرد، در دستاورد تکامل بخشی از سنت‌های الهی هست و ما به‌تدریج توانستیم مقاومت در برابر قدرت‌ها بیاموزیم، از این‌رو خدا ما را در طریق جهاد قرار داد و متوجه شدیم راه و طریق الهی از جهاد می‌گذرد.

سردار سلامی با اشاره به اینکه فرجام همه امت‌های اسلامی به یکدیگر گره‌ خورده هست، گفته بود: ما می‌دانستیم فرجام همه امت‌های اسلامی به یکدیگر گره‌ خورده‌ و در برابر دشمن هم می‌دانست که اگر در برابر قدرت اسلام عکس‌العملی ارائه دهد وادار به تسلیم‌شدن خواهد گردید، از این‌رو همه واکنش دشمن این بود که از ظهور خورشید درخشان اسلام جلوگیری کند ولی خدا نور خود را تام کرد.

وی به فتنه‌های دشمنان بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره و افزود: دشمنان فتنه‌های عظیمی من جمله هشت سال نبرد تحمیلی، طبس، نبرد نیابتی و اشغال سرزمین‌های اسلامی را برای محاصره کشور ایران به راه انداختند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران با اظهار اینکه زبان‌های بیداری شکوهمند اسلامی می‌رفت تا بساط تسلط جهان اسلام دشمنان را از بین ببرد که آنها دست به کید تازهی زدند و ایجاد تروریست تکفیری محصول شکست‌های پی‌درپی آنها از اسلام بود،‌ اظهار داشت: هنگامی‌که همه شخصیت‌های حقوقی و واقعی را برای پشتیبانی از تکفیر به پا کردند، هزاران هزار تکفیری منحرف به‌دنبال فتاوای مفتی‌های عربستان به سوریه حمله آوردند که قلب سوریه در حال سقوط بود، با این‌حال گروه‌های تکفیری اعتمادبه‌نفس زیادتری پیدا کرده بودند.

دشمنان می‌خواستند مانع ملحق شدن ایران به سوریه و عراق گردند تا رژیم صهیونیستی در حاشیه امن قرار گیرد. امروز دشمنان ما مثل ایالات متحده در حاشیه تغییرات قرار گرفته‌اند و فرهنگ شکست‌خوردن را در برابر جوانان مؤمن آموختند و امروز نظام مقدس در اوج ابهت خود قرار گرفته هست.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمنی‌ها ادامه دارد، افزود: اندیشه تکفیر و سیاست دشمنان تاکنون ادامه دارد، ولی کشور ما مقتدر هست و امروز استقرار هویت مذهبی خود و بخش‌هایی از جهان اسلام را در اختیار داریم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76698

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.