تاریخ ارسال : ۰۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سردار سلیمانی:اینجا نزدیکترین نقطه به خداست/ از فوت نمی ترسیم

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، سردار قاسم سلیمانی طی اظهاراتی در جمع رزمندگان در بوکمال در همین راستا متذکر گردید: شهید علی محمدی یکی از فرماندهان گردان در دفترچه خود نوشته بود، ای برادر عرب که تو به دنبال منی و من به دنبال تو.

وی با اظهار اینکه خدا روز به روز به ملت ایران و جمهوری اسلامی برتری زیادتری می دهد و معتقدم این پیروزی‌ها روز به روز بزرگتر و وسعتش زیادتر می باشد، دنبال کرد: اینها تمام عزم خدای هست و کسانی مثل آمریکایی ها پشیزی در مقابل عزم الهی نیستند، چراکه این ملت مهیا فداکاری هست، لیاقت برتری را دارد و هر نصرتی به نسبت لیاقت هست.

وی اظهار کرد: ما امروز این حجم را هم در رهبرمان داریم که بدون مدعا خادم کل عالم هست و هم ملتی داریم که واقعا ارائه دادند برای خودشان، کشورشان، مذهب و اسلامشان ملتی فداکار می باشند.

فرمانده سپاه قدس خطاب به رزمندگان در بوکمال اظهار کرد: امروز شما پرچمدار و انتخاب شدگان الهی هستید و ضروری هست این حق را به مطلوبی ادا کنید. در خیبر پیامبر اکرم (ص) شمشیر را دست فردی داد که حقش را ادا کند و او امیرالمومنین(ع) بود که در خیبر را از جا کند. قدرت آن دستی که در را کند، قدرت ایمان امیر مومنان (ع) بود نه منحصرا قدرت شمشیر وگرنه نگاه کنید که آمریکایی‌ها با اینهمه نیرو هنگامی قدرت ایمان ندارند مجبورند برای سربازان خود پوشاک بچگانه تامین کنند که از بیم نتوانند از تانک‌ها بیرون گردند.

ما بیمی از جانمان نداریم که بگویند می کشیمتان.

سلیمانی بار دیگر به رزمندگان حاضر در بوکمال تاکید کرد: ما که اینجا هستیم ضروری هست توجه در حلال و حرام برخوردار باشیم. اینجا نزدیکترین نقطه به خداست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76551

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.