تاریخ ارسال : ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۰:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سردار شالیکار: قهرمانان ورزشکار ما باید قدر جایگاه خود را بدانند

فرمانده دوران ۸ سال دفاع مقدس از عملکرد اداره کل ورزش و جوانان مازندران و سازمان بسیج ورزش  این استان تقدیر کرد.

سردار شالیکار یکی از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس در گفتگو با شعبان وفایی نژاد مدیر شلمچه نیوز مازندران، پیرامون قهرمانان ورزشی اظهار داشت: قهرمانان ما در عرصه ورزش تنها به خود اختصاص ندارند بلکه متعلق به همه جهان اسلام هستند و باید قدر چنین جایگاهی را بدانند.

۳۱

وی خطاب به ورزشکاران با بیان اینکه همه مردم در حق شما دعا می کنند و امت اسلامی در تمامی رویدادهای ورزشی خواستار موفقیت نمایندگان ورزش کشورمان در میادین محتلف هستند، افزود: انتظار می رود ورزشکاران ما نیز به جایگاه خود واقف باشند.

سردار شالیکار در رابطه با مقام معظم رهبری نیز تصریح کرد: حضرت آقا بر همه امورات کشور به صورت دقیق نظارت عالیه دارند و دیانت و سیاست و هوشیاری و شجاعت ایشان بی نظیر است و معظم له با اعتماد به نفس مثال زدنی کشور را مدیریت می کنند.

فرمانده ۸ سال دفاع مقدس پیرامون بحث داوطلبی سردار سلیمانی در انتخابات آتی ریاست جمهوری، به نکته جالبی اشاره کرد و گفت: همین که مقام معظم رهبری عنوان داشتند همین الان سردار سلیمانی رئیس جمهور چند کشور است و در حال خدمت به مردم است خود این بیانات گویای موضع صریح مقام معظم رهبری به شمار می رود.

سردار شالیکار در رابطه با حضور نیروهای کشورمان در سوریه و عراق تصریح کرد: حضور نیروهای مقتدر کشورمان، مایه اعتبار و اعتماد به نفس برای همه نیروهای عراقی و لبنانی و سوری است.

وی در رابطه با اظهارات سردار سلیمانی در بین نیروهای عراقی و سوری، یادآور شد: مردم کشورهای مختلف جهان سردار سلیمانی را دوست دارند و اظهارات ایشان موجب تقویت روحیه نیروهای جهادی می شود.

شالیکار پیرامون بحث جریان فتنه نیز عنوان داشت: سکوت در برابر جریان فتنه خود همچون خیانت به کشور و ملت و انقلاب اسلامی است و هر فردی فارغ از جایگاه و مسئولیتی که دارد اگر در این خصوص موضع سکوت در پیش بگیرد فرقی با خیانتکاران ندارد.

این یادگار ارزشمند ۸ سال دفاع مقدس در قسمت پایانی این گفتگو از عملکرد اداره کل ورزش و جوانان مازندران و قهرمانان مازندرانی در المپیک ریو و شهدای کشورمان به نیکی یاد کرد و مراتب سپاس خود را از اقدامات سازمان  بسیج ورزش مازندران اعلام داشت.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=26743

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.