تاریخ ارسال : ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سردار غیب‌پرور در مراسم تجلیل بسیج از علیرضا کریمی: اقدام انقلابی علیرضا کریمی جای تقدیر دارد، نه طعنه و کنایه

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تجلیل بسیج از علیرضا کریمی خطاب به منتقدان حرکت ارزشمند این کشتی‌گیر در عدم رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی گفت: «اقدام علیرضا کریمی یک کار انقلابی است و جای تقدیر دارد، نه طعنه و کنایه.»

به گزارش شلمچه نیوز، سالن همایش امام علی(ع) ستاد فرماندهی سپاه تهران بزرگ در میدان سپاه دیروز میزبان مقامات عالی کشوری و لشکری بود، بهانه این حضور هم تجلیل از علیرضا کریمی، کشتی‌گیر جوانمرد کشورمان بود که هفته گذشته در حمایت از مردم مظلوم فلسطین مقابل نماینده رژیم صهیونیستی حاضر نشد. این کار بزرگ باعث شد تا از سردار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، سردار یزدانی و میرجلیلی سرپرست سازمان ورزش بسیج گرفته تا عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و خیلی‌های دیگر خودشان را به مرکز تهران برسانند و قدردان حرکت جوانمردانه کشتی‌گیر کشورمان باشند.
ارادت به خانواده شهدا
نه تنها دفاع از مظلوم بلکه ارادت کریمی به خانواده شهدا نکته دیگری است که اسماعیل احمدی، مسئول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم به آن اشاره می‌کند، به خصوص که کریمی یکی از مدال‌هایش را به یکی از شهدا تقدیم کرده است: «علیرضا یکی از مدال‌هایش را به شهید توفیقیان اهدا کرده بود. مادر این شهید به خانه کریمی می‌رود و می‌گوید فرزندم را در خواب دیدم، او از علیرضا تشکر می‌کند و مدال را دوباره برمی‌گرداند. مادر شهید کت و شلوار دامادی را که برای فرزندش تهیه کرده بود به علیرضا هدیه می‌دهد. این پهلوان کشورمان همچنین جمعه شب وقتی خانواده شهید مدافع حرم جلال‌وند که زمان زیادی از شهادت وی نمی‌گذرد، برای قدردانی به خانه علیرضا می‌روند، مدال قهرمانی نوجوانان جهانش را که خیلی برای او باارزش بود به این خانواده شهید تقدیم می‌کند. همه اینها نشان از بزرگی این پهلوان دارد که نشان داد حرکتش در عدم مواجهه با نماینده رژیم اشغالگر قدس چه عقبه‌ای داشته است.»
اقدام کریمی یک حرکت انقلابی است 
در ادامه مراسم سردار غلامحسین غیب‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تمجید از کاری که علیرضا کریمی انجام داد، حرکت این قهرمان کشورمان را ستود: «کاری که علیرضا کریمی انجام داد، اقدامی بزرگ و فوق‌العاده است که در تاریخ به یادگار خواهد ماند. ما رژیم جعلی صهیونیستی را رژیمی می‌دانیم که علیه بشریت، همه خوبی‌ها و همه‌ ارزش‌های انسانی اقدام می‌کند. به همین دلیل اصلاً مجالی نیست که یک ورزشکار و غیرورزشکار بخواهد با این رژیم صهیونیستی ارتباطی داشته باشد.»
رئیس سازمان بسیج در ادامه صحبت‌هایش خطاب به کسانی که حرکت علیرضا را زیر سؤال برده‌اند، گفت: «اقدام علیرضا کریمی یک کار انقلابی است، کسانی که این حرکت بزرگ را زیر سؤال می‌برند از دو حالت خارج نیستند؛ حالت اول آن است که بگوییم این افراد رژیم اشغالگر قدس را نمی‌شناسند که امیدواریم اینطور باشد، هرچند بعید است کسی بعد از گذشت بیش از ۵۰ سال، با جنایات این رژیم آشنا نباشد. حالت دوم این است که عده‌ای عامدانه به علیرضا کریمی و اقدام قابل تقدیر او حمله کردند که در این صورت تکلیف ما مشخص است و ما این حرکت آنها را یک حرکت ضدانقلابی تلقی می‌کنیم.»
سردار غیب‌پرور ادامه داد: «رژیم جعلی صهیونیستی در عرصه سیاسی ام‌الفساد است. در قتل و غارت سرآمد است، در ابتذال و تهیه محتوای مبتذل نقش مستقیم دارد و در حمایت از گروه‌های تروریستی جزو پیشگامان است و نقش آشکاری در این حوزه دارد. آیا کسانی که طعنه می‌زنند و لب به کنایه می‌گشایند از حمایت‌های رژیم صهیونیستی از داعش و جنایات این رژیم خبر ندارند؟ باید از این افراد پرسید که به نظر آنها چرا داعش طی این سال‌ها حتی یک گلوله هم به سمت این رژیم اشغالگر شلیک نکرده است؟!»
سردار غیب‌پرور از کسانی که این اقدام انقلابی را زیر سؤال می‌برند، خواست که توبه کنند: «ما از هر حرکتی که در راستای منافع ملی و سربلندی ایران باشد، حمایت می‌کنیم و این حمایت را وظیفه خود می‌دانیم.» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با تمجید از کریمی، او را عزیز ملت ایران دانست: «من ایشان را از قبل ندیده بودم، اما اکنون دیدم چه جوان وارسته و مؤمنی است و حتی پدر بزرگوارشان به بنده گفتند که علیرضا آرزوی دیدار با مقام معظم رهبری را دارد. من واقعاً به نوبه خودم و به نمایندگی از آحاد بسیجیان از این حرکت پهلوان جوانمرد تشکر می‌کنم و امیدوارم که در عرصه‌های دیگر نیز بتواند خوش بدرخشد. امروز علیرضا کریمی عزیز ملت ایران شده است.»
کریمی روی سکوی پهلوانی
در پایان مراسم لحظه ویژه فرامی‌رسد، یک سکوی پهلوانی روی سن قرار گرفته است تا کریمی اگرچه نتوانست در مسابقات قهرمانی امیدهای جهان روی سکوی قهرمانی برود، اینجا در ایران روی سکوی پهلوانی برود. کریمی روی سکو می‌رود و مدال پهلوانی‌اش را از سردار غیب‌پرور می‌گیرد تا کار بزرگش توسط بسیج بیشتر ارج نهاده شود.
منبع؛ روزنامه جوان

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77320

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.