تاریخ ارسال : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سردار معبل: اطلاعات عملیات لشکر ویژه ۲۵ کربلا در دفاع مقدس، ۱۵۰ شهید ۷۰۰ جانباز و ۱۵ آزاده تقدیم کرد

شلمچه نیوز- شعبان وفایی نژاد از ساری؛ سردار معیل یکی از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس و از فرماندهان نیروهای اطلاعات عملیات لشگر ۲۵ کربلای مازندران در دوران ۸ سال دفاع مقدس که افتخار حضور در عملیات والفجر ۴ و ۸ / مریوان / مقدماتی والفجر و … را داشته و سه بار نیز مفتخر به درجه رفیع جانبازی شده، در گفتگویی با بیان اینکه حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله) شجاعترین / باتقواترین و مهربانترین انسان بر روی زمین است ، اظهار داشت : رمز بقای انقلاب و امنیت و استقلال اطاعت از مقام معظم رهبری است.

سردار معیل افزود: رهبری معظم انقلاب ، وفاداری ملت به رهبری و اسلام و وحدت همه مسئولین مهمترین فاکتورهای موفقیت انقلاب اسلامی است . این یادگار ۸ سال دفاع مقدس گفت: آفت انقلاب را باید در بداخلاقی های برخی از سیاسیون و درگیری های سیاسی و فساد مالی و اخلاقی دانست که مسئولین باید در برابر این مسائل و تهاجم فرهنگی غرب همواره هوشیاری خود را حفظ کنند .

از سردار معیل سوأل کردیم شما پیشتر این همایش را در فضاهای بسته و به دور از حضور مردم و اقشار مختلف برگزار می کردید اکنون انگیزه شما برای این همایش به صورت علنی چیست ، پاسخ داد : ما می خواهیم ایثارگری ها و فداکاری های فرزندان اطلاعات عملیات در ۸ سال دفاع مقدس به خوبی به مردم معرفی شود این حق آنها است که بدانند فرزندان انقلاب در آن ۸ سال چقدر صادقانه و مخلصانه در خدمت مردم بوده و جان خویش را فدای انقلاب کرده اند در واقع مردم ما باید دلاوران ۸ سال دفاع مقدس و آرمان های پاک آنها را بشناسند .

سردار معیل در رابطه با همایش بزرگ نیروهای اطلاعات عملیات لشگر ۲۵ کربلا در ۸ سال دفاع مقدس که از استان های مازندران / گیلان و گلستان هستند ، گفت: ما ۱۵۰ شهید / ۷۰۰ جانباز و ۱۵ آزاده تقدیم انقلاب اسلامی نمودیم . وی افزود: جلسه هماهنگی نیروهای اطلاعات عملیات دوران دفاع مقدس در شمال کشور با حضور نیروهایی از گیلان و مازندران و گلستان در سازمان عمران شهرداری ساری به میزبانی سید کمال آقامیری یکی از جانبازان و از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس می باشد ، برگزار شد.

سردار معیل افزود : ما به دنبال برگزاری دهمین همایش بزرگ نیروهای اطلاعات عملیات در ۸ سال دفاع مقدس در پارک ملل با سخنرانی سردار سلیمانی هستیم . معیل با بیان اینکه همایش فوق پیشتر در شهرهای ساری / بابل / بابلسر / چالوس / نوشهر / گرگان و علی آباد برگزار شده بود که اهداف اصلی ما معرفی نیروهای اداره اطلاعات عملیات و جانثاری های این عزیزان در آن ۸ سال است در واقع باید پدران و فرزندان و خانواده های این عزیزان از ایثار و گذشت نیروهای سرافراز اطلاعات عملیات در دوران جنگ با خبر باشند تا این الگوهای پاک وطن به نماد وفاداری به نظام و انقلاب تبدیل شوند.

سردار معیل از سردار سلیمانی / سردار محبی مسئول اطلاعات عملیات سپاه در سوریه و سردار کمیل مشاور فرمانده کل سپاه به عنوان سه گزینه برای سخنرانی در همایش مذکور یاد کرد و گفت: همه فرزندان انقلاب اسلامی فارغ از هر رده سنی مدافعان ارزش های انقلاب  و خون شهدا هستند .

معیل با بیان اینکه فعالیت نیروهای اطلاعات عملیات با دیگر نیروهای نظامی متفاوت است ، تصریح کرد:در جنگ نیروهای نظامی عادی طی یک روز یا یک شب عملیات داشته و یا دارند اما نیروهای اطلاعات عملیات باید ماهها فعالیت کنند و با بسترسازی ، مقدمات عملیات را فراهم می کردند و بعد از عملیات نیز نیروهای ما باید در منطقه عملیات حضور فعالانه می داشتند که البته هیچ احدی از زحمات آنها با خبر نبود .

سردار معیل در رابطه با بدترین خاطرات در هشت سال دفاع مقدس نیز اظهار داشت : در یک عملیات که متأسفانه بنابردلایلی لو رفته بود تعدادی از نیروهای اطلاعات عملیات ما اسیر شده بودند و بنده خاطره بسیار بدی از آن عملیات داشتم . از سردار پرسیدیم که بیشترین نفوذی که در عملیات خود داشته اید مربوط به کدام است ؟ پاسخ داد : در یکی از عملیات ۲ کیلومتر در عمق خاک عراق پیشروی و یک روز و یک شب نیز پشت نیروهای عملیات عراقی حضور داشتیم .

برپایه این گزارش مقرر گردید جلسه هماهنگی آینده با حضور مهدی عبوری شهردار ساری برگزار شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16470

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.