تاریخ ارسال : ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۳:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سردرگمی دو داوطلب راه یافته دور دوم انتخابات مجلس بابل

حسین نیاز آذری و همت الله طاهر نژاد برای پیروزی در انتخابات دهم اردیبهشت ۹۵ دست به هر کاری می زنند تا اینکه پیروز انتخابات پیش رو باشند.

به گزارش شلمچه نیوز، در فضای مجازی بابل تصویری از دو کاندیدای دور دوم راه یافته انتخابات مجلس بابل انتشار داده شده است که هر دوی آنها با محمدرضا عارف عکس یادگاری گرفته اند!

نکته جالب توجه این است که حسین نیاز آذری و همت الله طاهر نژاد برای پیروزی در انتخابات دهم اردیبهشت ۹۵ دست به هر کاری می زنند تا اینکه پیروز انتخابات پیش رو باشند.

photo_2016-04-04_02-34-00

اگر چه بابل جنس انتخابات این دوره تفاوت ویژه ای نسبت به دوران گذشته داشت و با رد صلاحیت تعدادی از چهره های مطرح راه برای افراد نا شناخته هموار شده است اما این دوره تفاوت دیگری داشت و آن هم عدم پایبندی داوطلبان به گروه سیاسی خاصی بوده است.

photo_2016-04-04_02-34-33

بعنوان مثال یکی از کاندیداها پس از سه دوره نمایندگی در مجلس و با پرچم اصولگرایی، اینبار با اصلاح طلبان پیمان بسته تا شاید فرجی باشد برای پیروزی در انتخابات و یا اینکه همین دو نفری که به مرحله دوم راه یافته اند هر از چندگاهی به هر سمتی چراغ سبز نشان می دادند و به قول معروف گاهی چپ! گاهی راست!  ظاهرا گروهای سیاسی در این شهر برای کاندیداها نمی توانند راه خوشبختی در انتخابات را رقم بزنند.

شنیده شده است تعدادی از پاسداران بازنشسته اصولگرای دو آتیشه بابلی به سمت نیازآذری اصلاح طلب(فعلا) رفته اند و یا اینکه خیلی از اصلاح طلبان سینه چاک به طرف طاهرنژاد چراغ راهنما زدند!

اما آنچه پیداست کاندیداهای اصلاح طلبان و اصولگرایان بابلی در حال حاضر بصورت مقطعی بوده و جناب عارف هیچ نقشی در پیروزی این داوطلبان ندارد و اینکه او توانست در تهران نفر اول شود حوادثی روی داده است که به قول سیاسیون موج انتخاباتی پدید آمده است و شاید هم هرگز تکرار نشود همانطوریکه دکتر نجفی خشرودی ناشناخته یک شبه ره صدساله را در انتخابات ۷ اسفند ۹۴ در بابل رقم زد.

در حال حاضر فضای سیاسی شهر به گونه ای است طاهرنژاد می تواند نیازآذری را پشت سر گذارد و به راحتی به مجلس دهم راه یابد اما ما نمی دانیم تا دهم اردیبهشت کدامشان اصلاح طلب و کدام اصولگرا باقی خواهند ماند و یا ….؟!


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14156

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.