تاریخ ارسال : ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۵۰ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سرقت مسلحانه از یک بانک در تهران

بانک ملت شعبه هدایت میدان بهارستان تهران صبح امروز مورد حمله مسلحانه دزدان قرار گرفت و سارقان بعد از انجام سرقت از محل حادثه متواری شدند.

به گزارش شلمچه نیوز، پلیس آگاهی با تایید خبر سرقت مسلحانه از بانکی در خیابان هدایت میدان بهارستان اعلام کرد این سرقت مسلحانه صبح امروز رخ داد و با فرار دزدان مسلح، مسئولان بانک با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و زنگ خطر را به صدا در آوردند.

با حضور ماموران گشت کلانتری ۱۰۹ بهارستان در محل حادثه مشخص شد سارقان مسلح بعد از سرقت مقادیر قابل توجهی پول نقد بلافاصله از محل حادثه متواری شده اند. با اعلام این خبر اکیپی از کارآگاهان اداره یکم مبارزه با سرقت های مسلحانه-پلیس آگاهی تهران وارد عمل شده و تحقیقات درباره شناسایی متهمان را در دستور کار خود قرار داده اند.

هنوز از میزان پول های سرقتی و تعداد دزدان خبری در دست نیست و بازبینی دوربین های مداربسته بانک به همراه اظهارات شاهدان سرنخ های خوبی را در اختیار کارآگاهان قرار داده است با این حال تحقیقات پلیسی همچنان ادامه دارد.

فرارو

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18742

برچسب ها:
, , , ,


  • ناشناس ۱۳۹۵-۰۳-۲۵ - ۰۰:۰۶ - پاسخ دادن

    اگرچه خسارت مالی سرقت از بانکها فورا توسط بیمه جبران میشه ولی چیزی که مدیران نالایق بانکی اصلا بهش توجه نمیکنند، ایجاد خاموش انگیزه برای آن دسته از افراد جامعه است که به هر دلیل، از جمله بی کاری و فشارهای خانوادگی، با این باور که نه تنها سرقت از بانک به دلیل امکان پرداخت خسارت سرقت از بیمه به کسی ضرر نمیزنه، بلکه با توجه به نقص سیستمهای حفاظتی بانکها، سرقتی بسیار آسان نیز تلقی میگردد، به خودشون میگن چرا ما از بانک سرقت نکنیم و به جای اینکه افکار خودشون را در جهت دیگری غیر از سرقت به کار بگیرند، سرقت از بانک را انتخاب میکنند و به این طریق یک روز به جایی میرسیم که انگشت پطروسهای فدا کار هم جلوی نشتی چنین بی مبالاتی را نخواهد گرفت و این یعنی آخرهرج و مرجی که هر کسی فکر کنه میتونه از یه بانک سرقت کنه.

    تنها روش پیشگیری از ایجاد چنین افکاری و به تبع اون پیشگیری از نابودی سرمایه و اعتبار بانکها، نصب سیستم ضد سرقت مسلحانه داخل بانکها و دیگر اماکن حساس است.

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.