تاریخ ارسال : ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سرلشکر جعفری سخنران اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان

فرماندار گنبد از گردهمایی ۱۵ هزار نفری رزمندگان اسلام در گنبدکاووس و سخنرانی فرمانده کل سپاه در اجلاسیه ۴ هزار شهید گلستان خبر داد.
به گزارش سیدعلی کریمیان خبرنگار شلمچه نیوز از استان گلستان، در راستای اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان، گردهمایی ۱۵هزار نفری رزمندگان اسلام در گنبدکاووس برگزار می شود و بنا به اظهارات فرماندار ویژۀگنبدکاووس  در هفتمین جلسه شورای سیاست گذاری اجلاسیه در استانداری گلستان، سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران سخنران این اجتماع بزرگ خواهد بود.

%da%a9%d8%b1%db%8c%d9%85%db%8c
عبدالقدیر کریمی  افزود: این ماموریت که در راستای اجلاسیه۴ هزار شهید استان گلستان به گنبدکاووس محول شده است در ۲۳ آذر ماه امسال در شهرستان برگزار می شود.
وی ادامه داد:جلسات متعددی برای هر چه بهتر برگزار شدن این گردهمایی با مدیران شهرستان برگزار شده و دستورالعمل آن نیز آماده و به کلیه دستگاهها ابلاغ شده است و مدیران نیز نسبت به دستورالعمل توجیه شده اند.
کریمی تصریح کرد: ۷ پیوست نیز در نظر گرفته شده که ۳ پیوست فرهنگی و امنیتی تا کنون آماده شده است و ۴ پیوست دیگر در دست تدوین می باشد.
فرماندار ویژۀ گنبدکاووس از هماهنگی خوب دستگاهها در این راستا خبر داد و اظهار کرد: در راستای اجرای این گردهمایی از ظرفیت امام جمعه و سپاه شهرستان به خوبی استفاده شده است و از ظرفیت فرمانداران شرق نیز استفاده
خواهیم کرد.
وی همچنین گفت: ۵۷ برنامه در قالب اجلاسیه در گنبد در نظر گرفته شده است که جلسات متعددی برای هماهنگی این برنامه ها نیز با دستگاهها برگزار شده است.
عبدالقدیر کریمی در پاسخ به سوال استاندار گلستان در رابطه با مکان در نظر گرفته شده برای این گردهمایی نیز گفت: برای برگزاری این گردهمایی مصلی ها را در نظر داریم البته برخی استادیوم ورزشی را نیز پیشنهاد داده اند.
فرماندار گنبد خاطر نشان کرد در اجرای این ماموریت محوله به شهرستان و تأمین مخارج لازم از ظرفیت های مردمی و خیرین استفاده می کنیم و تلاش ما بیشتر برای حضور و مشارکت مردمی و کمتر دولتی بودن است


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=27341

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.