تاریخ ارسال : ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۹:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سرمربی استقلال خواهان برکناری مجری تلویزیون شد!

مظلومی همچنین با بیان اینکه در مورد کرار هیچ صحبتی نمی‌کند زیرا به غیر از این بازیکن، سایر نفرات را برای دیدار با فولاد در اختیار ندارد، در خصوص وضعیت تیم استقلال خاطرنشان کرد: شرایط‌مان خوب است و آماده این بازی هستیم. مطمئنا فولاد را دست‌کم نگرفته و با تمام قدرت برابر این تیم به میدان می‌رویم.

به گزارش شلمچه نیوز، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان در مرحله یک‌هشتم نهایی رقابتهای جام حذفی، ضمن بیان مطلب فوق گفت: از رسانه‌ها و هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس که یکی از بهترین دربی‌ها را رقم زدند و در آن اخلاق و فرهنگ رعایت شد، باید تشکر کنم.

وی افزود: در این چند روزه و در بارندگی تهران که نعمتی الهی بود، تمرین آنچنانی نداشتیم، دیروز در سالن تمرین کردیم و امروز هم زمین نداریم اما با این شرایط هم سعی می‌کنیم با تمام توان برابر فولاد به میدان رفته در این بازی به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران اضافه کرد: باختن و حذف شدن از رقابتهای جام حذفی مانند مرگ است؛ فردا با یک تیم خوب بازی داریم و کاری با جایگاه این تیم در جدول نداریم زیرا فولاد همیشه خوب است. در این شرایط حق اشتباه برابر این تیم ندرایم و قطعا اشتباهات بازی قبلی را هم تکرار نمی‌کنیم زیرا در چنین مسابقه مهمی، فرصتی برای جبران وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه تیمش در بازی با فولادخوزستان تنها به پیروزی فکر می‌کند، ادامه داد: هدف‌مان قهرمانی در جام حدفی است زیرا رسیدن برای به لیگ قهرمانان آسیا، کوتاهترین مسیر موفقیت در جام حذفی است.

مظلومی همچنین با بیان اینکه در مورد کرار هیچ صحبتی نمی‌کند زیرا به غیر از این بازیکن، سایر نفرات را برای دیدار با فولاد در اختیار ندارد، در خصوص وضعیت تیم استقلال خاطرنشان کرد: شرایط‌مان خوب است و آماده این بازی هستیم. مطمئنا فولاد را دست‌کم نگرفته و با تمام قدرت برابر این تیم به میدان می‌رویم.

وی در مورد فیلم منتشر شده از علی ضیاء مجری تلویزیون علیه خودش، تاکید کرد: برای این موضوع واقعا متاسف هستم، اینها آدم‌هایی هستند که حرمت و احترام هیچ چیز را نگه نمی‌دارند. در این دو روز گذشته بارها مادر و خواهر ایشان با بنده تماس گرفته و به خاطر این اتفاق از من عذرخواهی کردند. واقعا متاسفم ایشان به همراه چند هنرمند دیگر، در این شب‌های عزیز، چنین رفتاری را از خودش نشان می‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: بنده از طریق مراجع قضائی این موضوع را پیگیری می‌کنم و امیدوارم صداوسیما هم چنین افرادی را از تلویزیون بیرون کرده و آنتن را در اختیارشان قرار ندهند. ایشان قرار است امشب پیش من آمده و از من عذرخواهی کند اما عذرخواهی فایده‌ای نداشته و رفتار بدش در ماه محرم را توجیه نمی‌کند. بنده حتما این مساله را پیگیری خواهم کرد.

وی در مورد صحبت‌هایش کارلوس کی‌روش علیه سیدمهدی رحمتی اینگونه واکنش نشان داد: بنده نمی‌خواهم در مورد کی‌روش صحبت کنم زیرا واقعا برای فوتبال متاسفم که این مربی هرکاری دوست دارد انجام می‌دهد و هر صحبتی را علیه مربیان و بازیکنان ایرانی انجام می‌دهد. ایشان باید قبول کند که درحال حاضر رحمتی بهترین دروازه‌بان کشور است و کسی نمی‌تواند این قضیه را کتمان کند.

مظلومی در ادامه با خنده و کنایه اظهارکرد: به نظر من کی‌روش باید لیگ را بیش از شرایط فعلی تعطیل کند زیرا تیم ملی بازی‌های بسیار سخت با گوام و ترکمنستان دارد و باید مراقب باشد که تیمش به مرحله بعد صعود کند. (این صحبت مظلومی باعث خنده حاضران در نشست شد) این مربی باید تمام تمرکزش روی تیم ملی باشد تا برابر گوام به یک پیروزی پرگل دست یابید.

وی در ادامه در خصوص حضور وحید طالب‌لو درون دروازه استقلال در بازی با فولاد تصریح کرد: به هیچکس قول ندادم در این مسابقه به میدان می‌رود. قرار نیست بازی‌ها را بین دروازه‌بان‌ها تقسیم کنیم. ترکیب تیم استقلال ظهر فردا مشخص می‌شود، مطمئنا هرکسی خوب باشد، ما تشخیص می‌دهیم در این بازی به میدان برود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پایان در مورد انتقادهایی که نسبت به تعویض‌های در دربی می‌شود، گفت: متاسفانه در این مدت خیلی‌ها از من انتقاد کردند که چرا در دربی تعویض‌های نادرست انجام دادی اما با صراحت می‌گویم تعویض‌هایم در آن بازی درست بود و با اجازه همکارانم آنها را انجام دادم. یادتان باشد در بازی با سپاهان، تعویض‌هایم جواب داد اما مقابل پرسپولیس این اتفاق به سود تیم نبود.

مهر

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=4839

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.