تاریخ ارسال : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۲:۰۳ 5 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سروش و اصلاح طلبان تندروی بابل طاهرنژاد را به زانو درآوردند!

اصولگرایان بابل اگر صاحب کرسی در مجلس دهم نیستند اما به حامیان فتنه ۸۸ اجازه بازی سیاسی ندادند و اگر به غرور خود غلبه می کردند شرایط به گونه ای دیگر بود.

به گزارش شلمچه نیوز، مرحله دوم انتخابات مجلس دهم در بابل پایان یافت و آنچه از نتایج شمارش آرا بدست آمده نشان از پیروزی حسین نیازآذری و شکست همت الله طاهر نژاد است.

این نتایج در حالی بدست آمد که طاهر نژاد با کمی درایت می توانست این نتیجه را به نفع خود تغییر دهد اما واقعا جای سوال دارد چطور کسی که می خواهد به صندلی مجلس تکیه دهد نمی تواند کمترین تصمیم مهمی را بگیرد؟ آیا واقعا طاهرنژاد و امثال او لیاقت نشستن بر مهمترین کرسی سیاسی کشور را دارند؟

index

مردم بابل با اصلاح طلبان تندرو و حامی فتنه اصلا میانه خوبی نداشتند و اگر به نتایج انتخابات ادوار گذشته رجوع شود به خوبی می توان به این نتیجه رسید که مردم بابل کاملا با جناح های سیاسی تندرو و افراطی میانه ای نداشتند و این پیام را حسین نیازآذری به خوبی دریافت کرد و هرچند دیر اما توانست با آن به اهداف خود برسد. مجلس ششم بهترین شاهد این مدعا است که شکست سروش و صفاریان درسی تاریخی به این نوع افراطی گری از سوی مردم این شهرستان بوده است و با وجود حمایت های همه جانبه دولت وقت و متینگ انخاباتی اکبر گنجی و محسن آرمین و … اما مردم بابل به غیر از آنها اعتماد کردند. (انتخاب نریمان آن زمان در واقع بین بد و بدتر بوده است!)

در انتخابات ۷ اسفند ۹۴ از بین کاندیداهای حاضر همت الله طاهرنژاد و حسین نیازآذری پس از علی نجفی خوشرودی به مرحله دوم راه یافتند اما همت الله طاهرنژاد در میان ناباوری به مرحله دوم رفت! او پس از ردصلاحیت قطعی دکتر علی کریمی فیروزجایی یکی از خوش شانس ترین کاندیداها لقب گرفت چراکه یک سال قبل با رفت آمدهای زیاد به منزل کریمی فیروزجایی این وعده را گرفت که در صورت ردصلاحیت، او طرفدارانش را به طرف طاهرنژاد هدایت کند!

کریمی فیروزجایی بدون حمایت علنی و با هدایت بخشی از طرفدارنش طاهرنژاد گمنام را تا مرحله دوم برساند و اما در مرحله دوم آرای کریمی فیروزجایی ثابت ماند و آنچه قابل تأمل است سروش و فاظمی و نریمان هیچ کمکی به او نکردند و شاید هم برعکس!

سروش همان محکوم فتنه ۸۸ که باعث شد بیشتر چهره های مذهبی شهر و روستا از بین بد و بدتر ….!! او اگر فکر می کند رأی بالایی دارد چرا در روستای خود اقبالی نداشته است؟  سروش در روز آخر تبلیغات در ستاد طاهر نژاد با حمایت آشکار خود از یکی از سران فتنه دقیقا مهر تأیید شکست طاهرنژاد را امضا زد و جالب است به کرار این هشدار به طاهرنژاد داده شد اما او می گفت من نیاز به رأی دارم!

حسین نیازآذری که قبل از تبلیغات گروهای اصلاح طلبی او را برگزیده بودند و ملاقاتی که با محمدرضا عارف داشت و حتی عکس یادگاری این دو در فضای مجازی پخش شده بود اما با اتفاقی که در ستاد ظاهرنژاد روی داده بود به خوبی آن را مغتنم دانست و به یکباره خود را مستقل اعلام کرد اما در ستاد وی نیز افراد تند اطلاح طلبی حضور داشتند و آرام آرام پشت پرده فعالیت می کردند.

همه می دانند دکتر کریمی فیروزجایی با توجه به اختلافاتی که با نیازآذری ها در گذشته داشته اند به طاهرنژاد چراغ سبز نشان داد و هرگز کسی نمی تواند وی را انحرافی و غیر از اصولگرایی بخواند. کریمی فیروزجایی هنوز طرفداران بیشمار دارد و قطعا در انتخابات آینده مجلس شرکت خواهد کرد.

اصولگرایان بابل اگر صاحب کرسی در مجلس دهم نیستند اما به حامیان فتنه ۸۸ اجازه بازی سیاسی ندادند و اگر به غرور خود غلبه می کردند شرایط به گونه ای دیگر بود.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15721

برچسب ها:
, ,


 • مرتضی زاده ۱۳۹۵-۰۲-۱۱ - ۰۳:۱۶ - پاسخ دادن

  چرانگفتی کریمی قهرکرد طاهرنژاد به حرف کریمی گوش نمیکرد و کریمی هم قهرکرد و تهران رفت

 • مومنی ۱۳۹۵-۰۲-۱۱ - ۱۱:۲۶ - پاسخ دادن

  اگرکریمی اصولگراهست چرااعلان نکردبااصلاح طلبان نیست

 • مخاطببا ۱۳۹۵-۰۲-۱۱ - ۱۲:۰۱ - پاسخ دادن

  از اینکه مردم ، نریمان و سروش و فاطمی و لیست اعتدال رو با هم رد کردن خوشحالم.
  ولی این وسط آقای کریمی هم بد آبروش رفت. ایشون اومد تو اون جمع های کذایی در کنار نریمان حمایت های جانانه ای از طاهرنژاد کرد. چرا؟ اگه کسی خط و ربطش معلوم نباشه مگه باید ازش حمایت کرد؟ که میگید وقتی سروش اومد دور طاهرنژاد آقای کریمی هی تذکر میداد. تازه جای تذکر پنهانی بود. اگر راست میگفت باید بیانیه میداد و کنار میکشید. پس باید گفت مردم کریمی رو هم بخاطر همراهی با سروش کنار زدن.

 • راي دهنده ۱۳۹۵-۰۲-۱۱ - ۲۱:۲۴ - پاسخ دادن

  آقایان شلمچه نیوز( علی کریمی فیروزحایی)
  چرا دیروز این حرفها را نمی گفتید، چون رای میخواستید، از هرطریق ممکن، حالا که رای نیاوردید سروش و فتنه گران مقصر بودند؟ چرا اطلاعیه ندادید و بیزاری خود را اعلام نمی کردید، علت شکست امثال این آقایان در بابل حمایت جریان انحرافی وردصلاحیت شدگان از ایشان می باشد، این جریان انحرافی در پی رد صلاحیت خویش فقط فکرانتقام است، برای امثال سروش و نریمان و فاطمی جای تاسف است که به ورشکستگی سیاسی رسیده اند ، برای من جای سوال است بعضی از دوستان اصولگرا و بسیجیان و حانبازان و دلسوزان چرا فریب این آقایان را خورده اند، هر کس که منتخب مرده هست و پشتوانه رای مردم را دارد ، نماینده محترم مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی است پس در دست هم از این دو بزرگوار برای پیشرفت بابل تلاش کنیم

 • استاددانشگاه ۱۳۹۵-۰۲-۱۴ - ۱۱:۱۸ - پاسخ دادن

  هرکسی مخالف شماباشد انحرافی است؟ من شلمچه نیوز را حمایت میکنم و نه دکترکریمی را اما آنهایی که دراین بابل فکر منافع خودهستند و ادعادارند اصولگراهستند به این سوال حقیر که در دانشگاه مازندران تدریس میکنم میگویم که کسانی که دم از اصولگرایی و انقلابی میزنند چرا کمترین خدمتی را ازآنها ندیدیم و با اینکه همه تریبون دولتی را در اختیار دارند و سالها شهر رادر اختیار گرفتند چه خدمتی کردند؟ بیمارستان روحانی بابل را چه کسانی اداره میکنند؟ چراکارمندان این بیمارستان از خانواده و بستگان این مدیران است؟ پس اصولگرا به چه معنی است؟

 • دیدگاه شما

  معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.