تاریخ ارسال : ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سری جدید مجموعه “خط ویژه ۲” به روی آنتن شبکه ۳ می آید

تهیه کننده مجموعه خط ویژه خبر داد؛ با عنایت خداوند متعال و برکت شهدا سری جدید مجموعه ترکیبی تلویزیونی خط ویژه با ۵۲ قسمت در حال تولید است.

به گزارش شلمچه نیوز، قاسم عرب در معرفی این مجموعه تلویزیونی به خبرنگار ما گفت: خط ویژه با رویکردی جدید جهت حفظ ارزش های دفاع مقدس و آشنایی نسل چهارم انقلاب با اسطوره های ایثار و جوانمردی در سال گذشته در هفت قسمت، ویژه روزهای متبرک دفاع مقدس ساخته و از شبکه سوم سیما به روی آنتن رفت.

a063
وی ادامه داد: ما از  مفاهیم ایثار،فداکاری، آزادگی در زندگی و صحبت های حماسی  روزمره خود بسیار استفاده می نماییم اما آیا واقعا به معنای واقعی آن را لمس کرده ایم، ما در واقع با ساخت این مجموعه این لغات را در غالب زندگی واقعی و رئال  عزیزان ایثارگر  به تصویر بکشیم.

بحمدالله این مجموعه مورد توجه و عنایت مقام معظم رهبری قرار گرفت و خط ویژه ۲ در سال جاری با ۵۲ قسمت به مجری طرح بنیاد شهید وامورایثارگران در حال تولید می باشد.

این تهیه کننده در ادامه این گفتگو افزود: خوشبختانه ما سعادت این را داریم که از راهنمایی ها و وجود افراد توانمند، با تجربه و دلسوزی همانند جناب آقای بیات مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و آقای اسدی رئیس سیمای شاهد بهره ببریم.

قاسم عرب گفت: قابل ذکر است بخشی از پژوهش های خط ویژه در بخش مستند با همکاری صمیمانه کارمندان بنیاد شهید در کتابخانه و اسناد بنیاد انجام میشود.

این تهیه کننده جوان در خصوص چگونگی مراحل تولید مجموعه خط ویژه ۲ گفت: طبیعی است که در انجام هر کار مشکلاتی وجود دارد که ما و مجموعه خط ویژه از این قائده مستثنی نیستیم که البته با وجود هدایت ها و حمایت های مسئولان صادق و دلسوز بنیاد و سایر ارگان های موازی از مشکلات گذر خواهیم کرد و با یاری خداوند به مقام بزرگ شهدا و ایثارگران ادای دین خواهیم کرد.
وی در خاتمه با قددرانی از بیات مدیر کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین سایر عزیزانی که در آن مرکز ما را مورد مرحمت و حمایت خویش قرار داده اند.

اشاره می شود مجموعه هفت قسمتی «خط ویژه ۱» به سفارش جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر تهیه و هر شب در هفته دفاع مقدس طی مدت ۳۰ دقیقه از ساعت ۱۹ با کارگردانی قاسم عرب و کامران تهرانی از شبکه سوم سیما پخش شده بود.
خط ویژه ۱ هر قسمت یک فیلم کوتاه در حوزه دفاع مقدس با یکی از چهره‌های شاخص هنر سینما در قالب مجری به صحبت درباره شهدا می‌پرداخت. سیدجواد هاشمی، امین حیایی، افسانه بایگان و سام درخشانی از جمله بازیگرانی بودند که در مجموعه خط ویژه سال گذشته بازی می کردند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25359

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.