تاریخ ارسال : ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۱۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سعودی‌ها تأمین امنیت حجاج را به اسرائیل سپردند!

آل سعود امسال نیز تأمین امنیت حجاج و نظارت بر آنها را به یک شرکت اسرائیلی واگذار کرد.

به گزارش شلمچه نیوز، آل سعود با عقد یک قرارداد، تأمین امنیت حجاج را از طریق مچ‌بندهای الکترونیکی و دیگر اقدامات امنیتی در مراسم حج به یک شرکت اسرائیلی واگذار کرد. شرکت انگلیسی اسرائیلی
«جی فوراس» مچ‌بندهای الکترونیکی که به «جی‌پی‌اس» مجهز است برای حجاج تأمین می‌کند که از این طریق می‌تواند محل حجاج را به نیروهای امنیتی سعودی اطلاع دهد.
به گزارش خبرگزاری قدس، محافظت از بیت‌الله الحرام نیز از دیگر توافقاتی است که میان ریاض و تل‌آویو صورت گرفته است!
مقامات سعودی ابتدا این خبر را تکذیب کرده ولی رادیو اسرائیل این توافقنامه را علنی کرد.
عقد قرارداد بین رژیم صهیونیستی و آل‌سعود اما خشم جهان اسلام را در پی داشته است. در همین رابطه «شیخ عکرمه صبری» خطیب مسجدالاقصی درباره ورود شرکت صهیونیستی به جوامع عربی و اسلامی هشدار داد و تاکید کرد این شرکت اجازه ندارد به فعالیت‌های اطلاعاتی و امنیتی مربوط به حجاج اقدام کند. وی این را هم گفت که استفاده از یک شرکت اسرائیلی برای خدمت به حجاج حرام است.
روزنامه اقتصادی «گلوبز» اسرائیل نیز طی گزارشی اعلام کرد شرکت جی‌فور اس خدمات امنیتی به کشورهای مختلف عربی ارائه می‌کند و حضور آن در منطقه به شدت افزایش یافته است. این شرکت در فرودگاه بین‌المللی دبی فعالیت می‌کند و در کشورهای شورای همکاری (خلیج‌فارس) نیز شعبه‌هایی دارد.
گفتنی است، پیش از این نیز اعلام شده بود آل‌سعود تأمین امنیت حجاج را به رژیم صهیونیستی سپرده است.
شهادت یک جوان فلسطینی
در جدید‌ترین جنایت صهیونیست‌ها، یک جوان فلسطینی به نام «مصطفی نمر» در قدس اشغالی به ضرب گلوله به شهادت رسید و یک تن دیگر زخمی شد.
به گزارش فارس پلیس رژیم صهیونیستی مدعی شد این دو جوان با سرعت بالایی با خودروی خود به سمت نظامیان آمدند و قصد زیرگرفتن آنها را داشتند که به سمت آنان تیراندازی شد.
با شهادت این جوان فلسطینی شمار شهدای انتفاضه قدس از ماه اکتبر (مهر) گذشته تاکنون به ۲۳۶ تن رسید. فلسطینی‌ها در این مدت ۴۰ صهیونیست را نیز به هلاکت رسانده و ۵۰۰ نفر را زخمی کردند.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=24473

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.