تاریخ ارسال : ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۱۳ 4 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سفارش سردار میرشکار به شلمچه نیوز

جنگ را سردارها و فرماندهان به پیش نبردند، جنگ را بچه های خوب و شجاع و بسیجی و دلاوران گمنام هشت سال دفاع مقدس به نتیجه رساندند و باید دلاوری آنها سرمشق همه ما قرار بگیرد.

به گزارش شلمچه نیوز از ساری، سردار میرشکار یکی از فرماندهان ۸ سال دفاع مقدس در حاشیه مراسم یادواره شهدا در ساری در گفتگوی اختصاصی با شعبان وفایی نژاد مدیر و خبرنگار سایت شلمچه نیوز در مازندران با بیان اینکه شهدا همواره در بین مردم محبوب و محترم هستند، گفت: ما باید در مراسم یادواره شهدا، وصیت آنها را با دقت مطالعه کنیم و ببینیم آن کبوتران خونین بال با چه دیدگاهی می زیستند و باید وصیت نامه شهدا باید در همان یادواره قرائت شود.

hst_post_2741

میرشکار با اشاره به اینکه ملت ما هیچگاه شرمنده عملکرد خود در انقلاب نیستند، یادآور شد: مردم کشورمان به مبارزه با استکبار جهانی در رأس آنها آمریکا و اسرائیل افتخار می کنند و تا زمانیکه کشورهای متجاوز در یمن – عراق – سوریه و سایر کشورهای اسلامی جنایت می کنند ما با همه توان در برابر آنها ایستادگی خواهیم کرد. این یادگار ارزشمند دوران هشت سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد: استکبار جهانی و آمریکا باید بدانند کشور و مردم انقلابی ما با هوشیاری کامل در برابر تهاجم فرهنگی خواهند ایستاد و همه ما در مباحث مذکور گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم.

images

وی خطاب به وفایی نژاد افزود: هرکجا سخن از دفاع از ارزش های انقلابی و دینی و جنگ و جهاد است شلمچه نیوز حضوری برجسته دارد بنابراین در رسالت ارزشمند خود وصیت نامه شهدا را بیشتر انتشار دهید و تمثال مبارک آنها را منتشر کنید.

میرشکار یادآور شد: جنگ را سردارها و فرماندهان به پیش نبردند، جنگ را بچه های خوب و شجاع و بسیجی و دلاوران گمنام هشت سال دفاع مقدس به نتیجه رساندند و باید دلاوری آنها سرمشق همه ما قرار بگیرد.

۰۰۰۸

اشاره می شود سردار علیجان میرشکار در ایام دفاع مقدس فرماندهی یکی از گردان های لشگر ویژه ۲۵ کربلای مازندران را برعهده داشت و در میان رزمندگان  این دیار چهره ای محبوب به شمار می آیند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2760

 • زهرا قاسمی(فرزند شهید) ۱۳۹۴-۰۷-۱۹ - ۱۳:۰۵ - پاسخ دادن

  با سلام به همه رزمندگان دفاع مقدس و پاسداران انقلاب اسلامی ایران
  جناب آقای میر شکار
  در همین صفحه سایت محترم شلمچه نیوز اعتراض دوخانواده محترم بسیجی و سپاهی را نسبت به عملکرد نهاد محترم بنیاد و ارگان محبوب سپاه خواندم و احتمالا شما هم حتما مطالعه فرموده اید.(شهید علی اکبر عابدی و شهید مربوط به بهشهر) بفرمایید که وظیفه شما برادر گرامی و دیگر مسئولین چیست؟

 • صلات ۱۳۹۴-۰۷-۱۹ - ۱۴:۰۴ - پاسخ دادن

  خبر:
  تصاویر: بررسی شکلی رعایت عزت اسلامی در یک دیدار

  آدرس:

  http://salat.ir/reader.htm.php?read=news&id=6780

 • زهرا قاسمی(فرزند شهید) ۱۳۹۴-۰۷-۲۰ - ۰۰:۰۲ - پاسخ دادن

  سردار سپاه اسلام
  این گوی واین میدان
  قطعا به سخنانی که گفته اید اعتقاد دارید.
  بنابراین این شما و این درخواست خانواده های معظم شهدا

 • میرشکار ۱۳۹۴-۰۷-۲۰ - ۲۳:۴۸ - پاسخ دادن

  سلام عموجان قول می دهم در حدخودم پیگیری کنم اما اگر تا لحظه پیگیری از شرمندگی نمردم ولی چقدر پیگیری بنده تاثیرداشته باشد وگوش حضرات شنواباشد خدامی داند

 • دیدگاه شما

  معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.